Jak vznikne škrábanec jen na zadních dveřích?

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
dakob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 11.06.2018 20:11
Bydliště: Praha - Kobylisy

Jak vznikne škrábanec jen na zadních dveřích?

Příspěvek od dakob »

Řekněte mi, jak se tohle stane. Nedá mi to spát. Škrábance, které jdou zprava doleva ale jen na zadních dveřích, na předních ani ťuk (ten malý už tam byl). Vylezlo to až po umytí, není to nic extra hlubokého, takže jsem si toho nevšiml. Muselo se to stát během posledních čtyř týdnů, co jsem auto nemyl a hrozně rád bych přišel na to, jestli jsem si to mohl udělat sám nebo mi to tam nechal nějaký dobrák. Kousek od toho je na fotkách vidět ten typický svislý "polibek" od něčích dveří, tak jestli to je ono. Spíš mi to ale přijde, jako kdybych přivřel do dveří větev a pak se rozjel.
Přílohy
20200821_092657.jpg
20200821_152411.jpg
Golf VII Variant HL 1,5 TSI EVO 110kW OPF 7DSG (2018)

radon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 20.06.2014 23:41

Re: Jak vznikne škrábanec jen na zadních dveřích?

Příspěvek od radon »

takhle nevypadají škrábance od nějakého vandala, osobně si tipnu také tu větev přiskřípnutou do dveří, akorát spíše do těch zadních. Zastavení u kraje silnice, kde rostou nějaké keře, zadní dveře se otevřou, spolujezdec vystoupí, dveře sice větvičky odstrčí, ale při přivírání dveří se jich pár skřípne do gumového obložení a zatímco skřípnutí do předních dveří by nedopadlo tak zle, tak u zadních jsou větvičky dveřmi zalomené "nazpět přes hranu", takže při rozjezdu vyvinou velkou sílu, tlak ... ale mohl to být i jiný předmět.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“