problém Polo 1.0 AER

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

radek.zezula1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.10.2020 09:12

Re: problém Polo 1.0 AER

Příspěvek od radek.zezula1 »

Už jsem nastudoval tu dílenskou příručku a je to tak,jak píšeš.O moc chytřejší z ní ale nejsem,jen už vím,že rozdíly tlaků ve válcích jsou v normě - že max. rozdíl může být 3 bary a já mám cca do 2,5 baru.Vím,že to není ideální,ale minimum je 7baru a mně naměřil na těch horších válcích 8,5 - 9 baru.
Dostal jsem nějaké rady v práci,že mám zkontrolovat,jestli mi to nefouká pod hlavou do bloku. Do vody to nefouká,protože kapaliny je stále stejné množství a stejná růžová barva. Ani to nekouří a ani olej neubývá.Taky mi radili,že by to mohla být "načatá" lambda sonda.A jJeště mám podezření na idukční cívku,jestli není někde profláklá a jestli zvládá dát dostatečnou jiskru. Jak se trošku zlepší počasí,tak to budu muset trochu otestovat :) ,do té vlhké zimy se mi nechce.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4768
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: problém Polo 1.0 AER

Příspěvek od srotty »

Chtělo by to znova napíchnout na diagnostiku a zjistit přesnou chybu. Co můžeš udělat doma je,že po nastartování budeš postupně odpojovat konektory od vstřikovačů. Ten ,u kterého se zvuk motoru nezmění,je nějak špatný. Na ten válec bych se zaměřil. Ještě co mě napadá-nepřehodil někdo zapal.kabely?Opravoval jsem polo,které také jakoby jelo na 3 válce,hádalo se to,blbej zvuk. No a někdo přehodil kabely mezi sebou a dávalo to blbě jiskru.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“