Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomidl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 16.02.2017 12:56
Bydliště: Frýdek-Místek

Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od tomidl »

Zdravím, mám nové budíky a mám menší problém. Podle návodu jsem zjistil že se dva kabely co vedou od senzoru zapojují do budíku a to viz. Takto modry konektor pin č. 7 a zelený konektor pin č. 7. Jen můj problém. Čekal jsem že piny budou prázdné ale jak jsem rozebral konektory ejhle oba piny jsou zabrané. Setkal se stim někdo?
Pro info na modrém hnědobílý a na zeleném zelenožlutý.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od Goauld »

To znamená, že kabeláž má přípravu, nebo část přípravy pro tuhle výbavu. Takže ti možná u nádobky někde visí, nebo je zamotanej konektor pro kontakt snímače. Může to být ale jenom polovina a od přístrojů to vede jenom do nějakyho spojovacího konektoru a dál už ne. Je potřeba trochu proluštit schémata a najít odkud kam to vede a kde se co rozděluje a spojuje.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tomidl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 16.02.2017 12:56
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od tomidl »

Aha no já si osobně právě myslel, že uz golf 4 nemá žadné přípravy myslim tim elektro zapojemí. děkuji za typ snad to bude mít texa ve schématech :D
Goauld píše:
18.11.2020 19:26
To znamená, že kabeláž má přípravu, nebo část přípravy pro tuhle výbavu. Takže ti možná u nádobky někde visí, nebo je zamotanej konektor pro kontakt snímače. Může to být ale jenom polovina a od přístrojů to vede jenom do nějakyho spojovacího konektoru a dál už ne. Je potřeba trochu proluštit schémata a najít odkud kam to vede a kde se co rozděluje a spojuje.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od Wíťa »

No je to tím že goald píše nesmysly. Piny všechny obsažené máš, ale ne na všechny vedou kabely že??? Jen jsou volné piny strčené v patici.... To jsis mohl všimnout že na něm není kabel.... A jinak se do budíku od čidla zapojuje jeden kabel a druhý jde na kostru pro čidla...
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od Wíťa »

Vidíš? Všechny pozice obsažené... Ale jen pár kabelu... Stačí ten prázdný pin vyndat...
dis.jpeg
dis.jpeg (167.47 KiB) Zobrazeno 795 x
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od Goauld »

Nepíšu nesmysly, počítal sem s tím, že se dívá i na vyvedeny dráty, ne jenom na piny v konektoru.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1545
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Dodělání senzoru stavu kapaliny do ostřikovaču.

Příspěvek od varok »

No já z popisu tazatele taky pochopil že tam už nějaké káblíky má zapojené.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“