Po vystúpení neodomkne, golf 6

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
x5go
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2016 18:40

Po vystúpení neodomkne, golf 6

Příspěvek od x5go »

Zdravím, včera som prišiel na aute všetko bolo v poriadku, dnes som keď som prišiel domov spozoroval som jeden problém ktorý určite včera nebol. Dnes mi auto zamklo automaticky pri 20km/h ak som zaparkoval vždy mi automaticky pri vystúpení odomklo všetky dvere no dnes mi odomklo len vodičove ostatné boli zamknuté a musel som ich odomknúť zvnútra alebo celé auto zamknúť a odomknúť. Čo sa mohlo stať? Včera to bolo na poriadku, golf 6 2.0tdi. Ďakujem.

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Po vystúpení neodomkne, golf 6

Příspěvek od noxik600 »

Nestačí sk club?
Zlobil ma PZ zámek. Na diag sporadicka závada. Stačilo pod zátkou ve dveřích prostrikat WD40 a je klid. Zatím bych zkusil tohle.
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

x5go
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2016 18:40

Re: Po vystúpení neodomkne, golf 6

Příspěvek od x5go »

Lenže kebyže zlobi PZ zamek tak by bol problém aj kebyže odomykam zvnútra pri vodičovi tlačidlom a to ide bez problémov, takisto aj diaľkovým, len keď po zaparkovaní má odomknúť všetky dvere keď vystúpim, tak odomkne len tie cez ktoré vystupujem.

x5go
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2016 18:40

Re: Po vystúpení neodomkne, golf 6

Příspěvek od x5go »

Tak som zistil že je problém asi v slabej autobatérii ale je to možné aby to malo nato vplyv? Uvediem príklad, dnes ráno zima mráz batéria len tak tak naštartovala pri 20km/h mi auto zamklo po 20km jazdy som zaparkoval vytiahol kľúč zo spínačky a neodomklo automaticky dvere, po 15 minútach som naštartoval znova auto bolo teplé naštartovalo hneď a po 20km naspeť som zaparkoval a po vytiahnutý kľúča už auto automaticky odomklo, že by mala nato taký vplyv tá autobatéria? Ďakujem za postrehy.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“