Touareg 3,2

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
bodo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.06.2012 22:00

Touareg 3,2

Příspěvek od bodo »

Nesetkal jste se někdo se závadou, že motor na sytič a vyšší otáčky jede normálně,ale po snížení otáček na volnoběžné se jakoby zakopával/vynechával.
Jakoby chcípal po přidání a jízdě je OK.Jen na volnoběh a nepravidelně zakopává.
Děkuji

Kazda1991
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 17.11.2012 23:10
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Touareg 3,2

Příspěvek od Kazda1991 »

čau mám něco podobného. Sice se nejedná o Touarega ale o Cayenne 3.2 184kw. Stává se to jen občas a někdy mi přijde že pravidelně...
Děje se to že někdy po nastartování běží jak na 4 nebo 5 válců, s tím že je vidět i jak se to plastové sání nafukuje(sřtřílí do sání). Když motor hned chcípnu a znova nastaruji je už vše ok zas. Původně jsem myslel že to dělá vadné čidlo od chladící kapaliny a mrtvá váha vzduchu. Ale stále to přetrvává.

Máte někdo nějaký nápad co by to mohlo dělat ?

Kazda1991
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 17.11.2012 23:10
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Touareg 3,2

Příspěvek od Kazda1991 »

Opravdu nikdo nic nějaký tip ? A otázka? Co se přesně pozná jak se tahají při nastartovaném motoru pojistky od těch dvou čerpadel ?

jirikoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 04.09.2008 09:52

Re: Touareg 3,2

Příspěvek od jirikoo »

mam 3.6 Fsi a stejne, po klesnuti otacek mi to cca 30 sekund houpe, ale jen pri studenem startu, behem jizy uz vse ok, stejne tak pri teplem startu

Kazda1991
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 17.11.2012 23:10
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Touareg 3,2

Příspěvek od Kazda1991 »

jirikoo píše:
02.12.2020 13:43
mam 3.6 Fsi a stejne, po klesnuti otacek mi to cca 30 sekund houpe, ale jen pri studenem startu, behem jizy uz vse ok, stejne tak pri teplem startu
tak tohle bych řekl že je u některých motorů normální jev než se ohřejou. Jinak to máme podobné .... ale když dám příklad tak třeba 10 studených startů je OK .... a pak 11 to beží jak buď na 4 nebo 5 válců a střílí do sání. když to začne dělat a hned to chcípnu tak další start je už OK

Odpovědět

Zpět na „Touareg“