Golf 3 td 55 kw rv 93

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
vw vento1.8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.12.2016 23:44

Golf 3 td 55 kw rv 93

Příspěvek od vw vento1.8 »

Čaute mám problém s golfem starty trvaji delsi dobu ale ne za studena a když se ohřeje tak se mi stalo dnes mě stavěli benga a auto nereagovalo na plyn klesal výkon až po úplné chcipnuti.dalsi start tocil dlouho než se chytl.nechapu vstriky dělaný zhavicky nový pal.filtr nový snímač teploty chlazeni nový relatko teplé funguje z palivoveho filtru jde postupne jedna bublinka a pak další a další hadicky nejsou skripnute sponamy , že by nasaval vzduch už nevím leda proměřit zhavicky.protoze když už nastartuji tak motor jede jak ma a po chvilce začne vrnět a ztrata výkonu.nevim nevím.. přitom to je tak jednoduchý motor s klasikou mechanický rotační čerpadlo s mechanickým predsuvníkem

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Golf 3 td 55 kw rv 93

Příspěvek od vintera »

Patří to do jiné rubriky.
Může být přicpané sání v nádrži, vyndat a vyčistit, možná i nádrž. Na zkoušku odpojit u motoru hadici sání z nádrže a profouknout směrem k nádrži.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Golf 3 td 55 kw rv 93

Příspěvek od 11mAjA11 »

Ja bych tipoval i zvejknute rozvodové kolo na klice případně..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Golf 3 td 55 kw rv 93

Příspěvek od vintera »

Špatné kolo a řemenici na klice jsem řešil několikrát, většinou se to projevuje vibracemi, nestabilitou chodu a vizuálně je celkem dobře problém vidět. Vyloučit se nedá nic. Zajímalo by mne, jak to majitel vyřešil a co našel.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Golf 3 td 55 kw rv 93

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jak sem mel kdysi cerveny kombik a prodal sem ho, tak znamy a tim jezdil na kde co a dojezdil to do takeho stavu ze to nestartovalo vubec, na lane to chytlo ale jelo to fakt zle. Po shození hlavy bylo vsechno upálené, vstriky, zhavice, pisty..kolo na klice litalo jak nudla v bandasce..lempl no..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“