Vytlumení odhlučnění karosérie

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od chavier »

poraďte mi jaký materiál sehnat na podlahu, jsem po celolaku a staré tlumící hmoty šly do pryč...

Možná bych dal i něco lepšího na odhlučnění na přepážku mezi motorem a palubovkou...
Obrázek

Uživatelský avatar
bassmistrkuca
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 30.05.2009 11:45
Bydliště: kaplice

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od bassmistrkuca »

je toho dost co se da dat jako tlumenimrkni na eshopi s autohifi ,trb.dynamat ,sinus live,vibraflex atd

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od Petřík »

Nejlepsi budes mit dat bitumenovy platy STP silver nebo gold, klasika sundas prenosnej papir zlehka nalepis orezes a drzi, s tim materialem se dela krasne, sam jsem ted po laku tlumil vnitrni prostor v mk2 a vysledek je myslim super ...cena 50x70cm 290kc

No a na to chce neco mekyho ....nejlevnejsi varianta je koupit izolaci co se pouziva pri pokladani plovoucich podlah delaji se tloustky od cca 1mm po 6mm a stoji to uplny prd ....svuj ucel to urcite splni
cena cca 30m2!! 300-600kc klubo bezne v Obi apod

dalsi varianta je podstatne drazsi a to na stp nalepit tlumici material od Sinus live, je to molitan ale takovej spesl cca 15mm tloustka ....ja jsem ho daval pod palubovku komplet vsude a na plasty z druhe strany aby nikde nic nerezonovalo...vysledek ale je ale o5 super vse vypada jak orig nevazi to nic a rozdil znatelnej ...
Cena cca plat 50x100cm za 310kc

jeste se mozny dat material kterej prodava ted autofashion a je hodne proflaklej ale hur se tvaruje vhodny spis na rovny plochy, vsechny dostupny sire, ja ho daval na stp v miste rovny podlahy aby sedel koberec jako s orig tlumenim....cena za 1x1m pri 25mm tloustce 490kc tusim ....mel jsem 2x1m a bohate vyslo na podlahu a misto pod sedacku zadni

Samozrejme tech variant a vyrobcu je mnoho...stp silver a sinus live patri k osvedceny kvalite a porad neni zdaleka nejdrazsi varianta ...i presto jen abys mel predstavu vytlumeni treba v mem pripade mk2 palubka stena mezi motorem a podlaha k zadni sedacce vyjde na cca 5tis ....nejlepsi ceny co jsem nasel byly na ahifi.cz pokud zvolis jinou variantu nezapomen ze vse by melo byt nehorlave !
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od chavier »

:good: díky moc, právě tohle info jsem hledal

díky
Obrázek

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od Vocko8 »

Ahoj,nemáte někdo fotky toho, jak jste vytlumovali? Docela by mi zajímalo, co jste kdo a jak prolepovali ;-)

xmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.10.2007 20:13

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od xmen »

Na skoda foru vytlumili Scalu materialem Comfortmat a pry je to mazec...

wMarlan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.03.2019 20:41

Re: Vytlumení odhlučnění karosérie

Příspěvek od wMarlan »

Caudys, přibližně jako šířku si vytlumoval když jsi neměl žádné origo tlumící hmoty? Diky

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“