Zvláštní světelná signalizace centrálu

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarmend
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.07.2019 00:26
Bydliště: Jižní Čechy

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od jarmend »

Zdravím všechny, mám golfa IV motorizace v tomto případě není dle mého důležitá. Podotýkám že v autě je neoriginální alarm s centrálním zamykáním. Bohužel jsem nenašel vůbec žádné označení typu či výrobce, kromě nenápadného označení o kterém jsem nic nenašel (ECE možná EGE) přímo na alarmu v motorovém prostoru pod krytkou kde je 6 různých přepínačů s funkcemi při zamykání či odemykání např: stažení oken, vypnutí hlasové signalizace, atd.. zkusil jsem veškeré kombinace ale žádná bohužel nevyřešila můj problém kdy se při odemykání a zamykání probliknou směrové světla jen na levé straně vozidla, auto se normálně zamkne, žádný jiný problém není jen ta světelná signalizace na jedné straně vozidla.
Poradí mi někdo prosím jak vyřešit tento zvláštní problém?
Děkuji za odpověď a případné rady.
Naposledy upravil(a) jarmend dne 14.12.2020 07:28, celkem upraveno 2 x.
..𝐈♥ 𝐌𝐘 𝐌𝐊𝐈𝐕!..
Obrázek 𝓡𝓲𝓰𝓱𝓽𝓼 𝓵𝓸𝓿𝓮 𝓯𝓸𝓻𝓮𝓿𝓮𝓻...
𝑾𝒐𝒍𝒌𝒔𝒘𝒂𝒈𝒆𝒏 𝑮𝒐𝒍𝒇... 𝗚𝗧𝗜 𝟭.𝟴 𝟮𝟬𝗩 𝗧𝘂𝗿𝗯𝗼 𝟭𝟭𝟬𝗸𝗪..

Uživatelský avatar
Mirek 835
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 08.12.2019 18:05
Bydliště: Zlínský kraj

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od Mirek 835 »

Záleží jak je to na výstup výstražných světel zapojeno. Připojovala se i samostatně levá a pravá strana třeba u páčky směrovek. Jen bylo nutné na každou stranu dát oddělovací jednosměrnou diodu. A právě když se třeba po nějaké době spálila,tak blikala jen jedna strana.
VW Golf V 1.6-75kw,BSE rv.2008

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od tornado1 »

někdo zapojil pouze jednu stranu, aby se zapojila druhá nutná dioda
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Mirek 835
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 08.12.2019 18:05
Bydliště: Zlínský kraj

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od Mirek 835 »

To snad ne. To by normální člověk neudělal.
VW Golf V 1.6-75kw,BSE rv.2008

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od Goauld »

Pokud je všechno dobře zapojeny, může být vadny relé pro blinkry v jednotce alarmu.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1557
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od varok »

A nebo v tom jednodušším případě jen ulomený nebo odpojený káblík.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
jarmend
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.07.2019 00:26
Bydliště: Jižní Čechy

Zvláštní světelná signalizace centrálu

Příspěvek od jarmend »

Tak musím doplnit že po několika hodinách beznadějné hledání příčiny, vyloučení chybného zapojení, jsem to prozatím nechal být, na funkčnost zámku to nemělo vliv. Včera jsem měl čas složit nové vložky zámků obou předních dveří, vložky se mi časem rozlámali ve vnitřní části kolem pružinky. (Poskládat vložku, konkrétně umístit pružinku na své místo byl extrém!). Ale to jsem odbočil, po úspěšném složení vložek jsem je šel dát do auta, samozřejmě pojistný kroužek u řidiče velký problém. Nicméně po namontování a vyzkoušení funkčnosti zámků, nějakým zvláštním způsobem to vyřešilo můj problém světelné signalizace. Obě strany najednou světelně signalizují bez jakéhokoli problémů. Tudíž si říkám zda to nemá na svědomí mikrospínač? Problémy se zamykáním jsem neměl, celé auto se vždy zamykalo bez problémů. Při podezření na mikrospínač, jsem si vzpomněl že interiérové světlo pravých dveří občas vůbec nereagovalo, a světlo pod stropním stínítkem (samozřejmě na pravé straně) nepřetržitě svítilo, rozpálilo se tak že jsem měl strach aby auto nevyhořelo že jsem pro jistotu světlo demontoval. Jediná vysvětlitelná varianta je pro mě nyní problém v mikrospínači předních pravých dveří, ovšem zda je vůbec možné ovlivnění signalizace mikrospínačem?

(Děkuji všem za předešlé rady).


(OMLOUVÁM SE ZA NEZNALOST, A LAICKÝ PŘÍSTUP K VĚCI, UČÍM SE VŽDY ZA POCHODU A TAK TROCHU STYLEM POKUS OMYL, ZATÍM VĚTŠINOU ÚSPĚŠNĚ).
..𝐈♥ 𝐌𝐘 𝐌𝐊𝐈𝐕!..
Obrázek 𝓡𝓲𝓰𝓱𝓽𝓼 𝓵𝓸𝓿𝓮 𝓯𝓸𝓻𝓮𝓿𝓮𝓻...
𝑾𝒐𝒍𝒌𝒔𝒘𝒂𝒈𝒆𝒏 𝑮𝒐𝒍𝒇... 𝗚𝗧𝗜 𝟭.𝟴 𝟮𝟬𝗩 𝗧𝘂𝗿𝗯𝗼 𝟭𝟭𝟬𝗸𝗪..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“