Passat B5 1.6i 74kw

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
kaspardan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.10.2009 19:23

Passat B5 1.6i 74kw

Příspěvek od kaspardan »

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu.
Auto za jízdy bez většího přidání plynu cuklo a od té doby jede na 3 válce.
Začal jsem výměnou svíček - bez úspěchu, nové kabely ke svíčkám- také bez úspěchu, tak jsem koupil nový zapalovací modul (cívku)- také bez úspěchu.
Když odpojim konektor od trysky na 4 válci, tak motor ani necukne, není znát žádný pokles otáček. Trysky jsou zkoušel prohodit a pořád stejný problém. Z výfuku jde bílý kouř a kape z něj benzín.
Děkuji za radu

Benyhof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 06.06.2008 11:32

Re: Passat B5 1.6i 74kw

Příspěvek od Benyhof »

Nejsem odborník ,ale tipl bych to na pístní kroužky. Nebo prasklé těsnění ,že by se ti tam tlačila voda... U mě to bylo po nalití řídkého oleje který dokonce rozpustil vše co neměl a výsledek byl - výměna motoru :D ... prý oprava na 25tis. a motor jsem sehnal za 14tis. s kamarádem jsme to měnili a už teď můžu říct ,že bych to už nikdy nechtěl dělat :D ... masakr ...2 dny ven a 2 zpátky ... fuj tajxl :D ... už nikdy ...
Ale předtím mi to také jelo na 3 válce dokonce i na 2 ... měnil jsem zapalovací modul ... vytáhnout jej byl docela porod ... ježek v kleci ...
Taky nejdřív svíčky , kabely a nakonec modul ... Potom vzápětí odešel termostat a po termostatu jsem si řek že mu dám nový olej a krupice :D bylo vyděláno...

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“