Golf VI 1.2tsi 63kw

2008 - 2012

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Martty12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.12.2020 06:10

Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od Martty12 »

Ahoj, doufám že by mě zde mohl někdo poradit, než se dostanu někde do servisu.
Mám problém se zadní nápravou (nejspíš) při průjezdu zatáčkou mi auto škubne,taky mám pocit jako by se mi náprava natáčela do stran kde jedu,ano vím že je to blbost ale vážně mám takový pocit, průjezd zatáčkou je jako kdybych svliknul pneumatiky. Dále jde něco pocítit když se přejede retardér,mechanik mi řekl že tam něco je ale že neví co..tak to zkouším tady,tlak v pneu je OK,kola jsou dotažené, náprava je jak nová i co se týká silembloku. Najeto mám 85xxx tak zkouším tady jestliže by někdo neměl tušení po čem jít.

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od dream7000 »

a v akom stave sú silentbloky na predných ramenách?

Martty12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.12.2020 06:10

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od Martty12 »

Ahoj,díky za odpověď,silentbloky jsou v dobrém stavu,každý mechanik řekl že jsou jak nové. Dnes když jsem se rozjížděl do kopce, zadní kola jsem měl na obrubníků, když jsem se rozjel a náprava sjela z obrubníků,tak tam někde kleplo, první věc která mě napadla byl stabilizátor,jestli náhodou nejsou volné šrouby..ale těžko říct 🤦‍♂️ momentálně nemám k dispozici zvedák 🤦‍♂️

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od srotty »

Šrouby ani ne,spíš tyčky stabilizátoru budou vymlácené. Nemáš zvedák na auto co je u rezervy ?

Martty12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.12.2020 06:10

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od Martty12 »

Takový zvedák samozřejmě mám. A tyčky jsou tvrdé, žádná vůle..to bude nějaká blbost,ale objednal sem nové tyčky,jak dopředu tak dozadu a nové silentbloky do ramen.

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od Master »

Na viceprvkove zadni naprave se to muze podobne chovat pri vuli na pricnych "ridicich tycich", prip. i spatne tlumice

qsvobda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.03.2024 19:02

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od qsvobda »

Dobrý den,chci se zeptat nebo poradit mám Golfa 6 a rozsvítilo se mi kontrolka airbagu, když jsem to dal na diagnostiku tak mi to napsalo Roznětka bočního airbagu,strana řidiče a ukazalo mi chybu B100B1B-odpor přiliš vysoký. Když jsem v několika servisech tak jeden říkal že to je ve dveřích a druhý servis zas že to je pod sedačkou. Takže nevím kde mám hledat a Děkuji.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Golf VI 1.2tsi 63kw

Příspěvek od srotty »

Boční airbag je v opěradle sedadla. Nejčastěji bývá špatný kontakt v žlutém konektoru pod sedačkou. Hledej tam. Ve dveřích je jen snímač nárazu.

Odpovědět

Zpět na „Golf VI / Jetta“