Dotaz na chování automatu B5 81kw rv. 1997

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
fb_michal48
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.01.2021 21:34

Dotaz na chování automatu B5 81kw rv. 1997

Příspěvek od fb_michal48 »

Zdravím lidi,

Obracím se na vás zkušené s dotazem na chování automatu u B5 TDI 81kw z roku 1997.

Jsem zvyklej na automaty z BMW E38, Mercedes W211 nebo Jaguara X300 který tohle nedělali a nevím jestli je to u tohoto tipu normální.

Obecně můžu říct že se to chová velmi dobře a řazení jako takový je velmi hladký a autem to nijak neškube ani necuká, jízda je hladká a plynulá ale občas když přeřazuje na vyšší kvalit tak udělá jakoby - popíšu to jako laik - kdybych s manuálem stál na plynu zmáčkl spojku vyřadil a ten plyn pustil o něco maličko později - tzn že jede a při tom přeřazení na malou chvilku lehounce stoupnou otáčky jakože motor dostane plyn ale nemá kvalt, pak následně proběhne ale hladké zařazení a dál jedeme pohodička... Znovu opakuji že autem to nikterak neškubne necukne nic prostě .... je toto chování nějak v rámci normálu u téhle staré jednoduché mašiny ? :-)

Auto má 177tkm najeto a je známá jeho historie, přede mnou tři lidi a těm kilometrům odpovídá i bezzávadný a "voňavý" stav auta...

Moc díky za odpovědi.

fb_michal48
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.01.2021 21:34

Re: Dotaz na chování automatu B5 81kw rv. 1997

Příspěvek od fb_michal48 »

Tak jsem si natočil video a konzultoval to s odborníky z Prahy APP a bylo mi řečeno že to je normální chování :-) admin může klidně smazat příspěvek.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“