jaká jednotka pro iPhone

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
hatas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 27.12.2009 10:25
Bydliště: Prag

jaká jednotka pro iPhone

Příspěvek od hatas »

Ahoj,
prosím o radu - chtěl bych najít správnou jednotku pro kolegu, který má v autě kombinaci RCD310 / černobílý maxidot / volant BEZ multifunkčních tlačítek, takže by se to mělo ovládat asi jen na tom rádiu. Má iPhone, chce si pouštět i písničky přes Bluetooth (Spotify). Takže vím, že musí mít jednotka A2DP ale už mi není jasné zda musí mít rSAP nebo ne (četl jsem, že iPhony tohle nepodporujou ale zase byl to starej článek)...takže jestli potřebuju tu premium co umí všechny protokoly, nebo něco nepotřebuji, protože těch jednotek je fakt mraky ale v nabídkách zase tolik ne a ceny se strašně liší...

Našel jsem za super cenu 1K8035730D ale někde jsem tady četl, že 1K8 jednotky nezobrazují nic na displeji maxidotu/rádia, přitom v tom seznamu jednotek na ross-techu je u ní uvedeno, že má DDP/BAP pro červený i černobílý budíky :fool:

Takže prosím hlavně o radu zda bude potřeba ten rSAP u iPhonu a ideálně zhruba jakou jednotku hledat ? Díky moc !
VW Passat CC R-line 2011, 2.0 TDI 125 KW, DSG, 4 Motion / DCC / Webasto / ACC / kamera / Discover Media MIB

Uživatelský avatar
hatas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 27.12.2009 10:25
Bydliště: Prag

Re: jaká jednotka pro iPhone

Příspěvek od hatas »

+ ještě by byla cenově schůdná 3C8035730 bez písmenka/indexu, ale zase o ní z ross-tech tabulky vím, že jen nemá 3G a zbytek otazníky...
VW Passat CC R-line 2011, 2.0 TDI 125 KW, DSG, 4 Motion / DCC / Webasto / ACC / kamera / Discover Media MIB

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: jaká jednotka pro iPhone

Příspěvek od dream7000 »


Uživatelský avatar
hatas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 27.12.2009 10:25
Bydliště: Prag

Re: jaká jednotka pro iPhone

Příspěvek od hatas »

dream7000 píše:
19.01.2021 19:57
skus tu nieco precitat http://www.checkiphone.eu/velky-prehled ... ci-iphone/
jo díky, tam jsem taky už byl, ale v seznamu jednotek taky jen pár a odpověď na ty protokoly jsem z toho taky nevyčetl, že by to bylo 100% jasné, ale díky za snahu!
VW Passat CC R-line 2011, 2.0 TDI 125 KW, DSG, 4 Motion / DCC / Webasto / ACC / kamera / Discover Media MIB

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaká jednotka pro iPhone

Příspěvek od teekey »

hatas píše:
19.01.2021 18:58
super cenu 1K8035730D ale někde jsem tady četl, že 1K8 jednotky nezobrazují nic na displeji maxidotu/rádia, přitom v tom seznamu jednotek na ross-techu je u ní uvedeno, že má DDP/BAP pro červený i černobílý budíky :fool:
Neco malo o jednotkach 1K8 treba jeste ZDE.
Jinak bez tlacitek na volantu 1K8 nepojede. Pokud se nevyznas v seznamu na Checkiphone.eu, tak mozna nejlip zajet k nekomu kdo ma jednotky a knowhow nez riskovat, ze koupite jednotku ktera bude k nicemu. Jednotky je treba nakodovad pres VCDS a nektere jednotky je treba i prepinovat v konektoru.
Urcite by vedeli a i patricne jednotky meli v Praze Jirka. nebo v Humpolci Tornado1.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“