Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Asek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.06.2013 18:54
Bydliště: Praha

Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od Asek »

Vadí použití autopotahů na vyhřívaných sedadlech? V manuálu se píše, že se nemají dávat, zřejmě kvůli přehřátí topných tělísek (jen moje domněnka). Je to jen německá opatrnost nebo tím to topení fakt můžu zničit?
Touran 1,6 TDI 2016
ex. Passat B5 1,9 TDI 1998
ex. Jetta II 1.8 1986

Oblukmichalec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.01.2021 13:04

Re: Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od Oblukmichalec »

Koupil jsem si vw a chtěl bych ho trochu dát dohromady, je to auto z roku 2009 co bych měl jako první udělat? a máte někdo zkušenost s potahy na míru do tohoto auta?

Romanpl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.01.2021 13:11

Re: Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od Romanpl »

Určitě klasika, jako jsou oleje, filtry atd... jak jsou na tom rozvody? Jinak já jsem také koupil starší vw a musel jsem dokoupit i běžné věci do interiéru, jako jsou koberečky, vana do kufru a hlavně jsem si nechával dělat na sedačky potahy na míru, které tedy dopoučuji, je to úplně jiné, než univerzální potahy

Oblukmichalec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.01.2021 13:04

Re: Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od Oblukmichalec »

Potahy na míru do vw? to asi stálo raketu ne?

Romanpl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.01.2021 13:11

Re: Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od Romanpl »

Ani ne, ono to docela záleží na jaké auto to je, seženete je okolo 4 tisíc z obchodu autohotarek, jen je potřeba počítat s tím, že se opravdu dělají na míru, takže jsem na ně 4 týdny čekal. Za tu kvalitu a posezení to opravdu stojí, jsem z nich nadšený

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Vyhřívaná sedadla a autopotahy

Příspěvek od VW-DEANE »

Máte niekto skúsenosť či budú pasovať predné sedačky z Tourana do Seata Altea XL? Niekde som čítal že je to prakticky stejné auto len kastla je iná. Mám odpálené vyhrievanie čo ma dosť hnevá, diely z Tourana na bazoši bývajú, na Seata nie.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Odpovědět

Zpět na „Interier“