Pára z výdechů topení - climatronic - OPRAVENO

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ffighter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.05.2009 19:20
Bydliště: Nesuchyně

Pára z výdechů topení - climatronic - OPRAVENO

Příspěvek od ffighter »

Zdravím všechny znalejší.Mám problém s klimatronikem.Začal mi z výdechů vyfukovat takový chladný mlžný opar-prostě takovej kouř ale bez nějakého výrazného zápachu.Co s tím asi tak může být?Nevíte někdo?Díky za všechny postřehy a rady případně zkušenosti!!!!Zkoušel jsem tefda najít tady na foru podobný příspěvek s radou ale zatím jsem nic nenašel.Díky
Naposledy upravil(a) ffighter dne 09.07.2009 16:15, celkem upraveno 1 x.
VW PASSAT 1.9TDi 66kW Variant - první pašík
VW PASSAT 1.9TDi 85kW Variant - prase ženy
VW PASSAT 1.9TDi 96kW Variant - moje prase

Uživatelský avatar
ffighter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.05.2009 19:20
Bydliště: Nesuchyně

Re: Pára z výdechů topení - climatronic

Příspěvek od ffighter »

Jen doplním můj dotaz.Sice jsem se tu zatím nic nedozvěděl,ale jako závada mi byla předběžně určena jako ucpaný odvod kondenzátu,co by měl odtékat směrem pod auto poblíž pravého podběhu.Ten kondenzát tedy zůstává uvnitř,jednak se odpařuje přes výměník (to je ta pára) a jednak se vylévá do auta ofuky na nohy.U spolujezdce jsem měl včera doslova louži.Nacucanej koberec a mírná hladinka!!Jen se zeptám na jinou věc.Měl jste někdo rozebrané to celé těleso klimatizace pod palubkou?Není tam náhodou nějaká klapka na ten odtok kondenzátu?Díky za případné info!
VW PASSAT 1.9TDi 66kW Variant - první pašík
VW PASSAT 1.9TDi 85kW Variant - prase ženy
VW PASSAT 1.9TDi 96kW Variant - moje prase

Uživatelský avatar
ffighter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.05.2009 19:20
Bydliště: Nesuchyně

Re: Pára z výdechů topení - climatronic - opraveno

Příspěvek od ffighter »

Jen jsem se chtěl podělit s Vámi o poznatky.Pokud se Vám objeví mnou avizovaná pára z ofuků v palubce,tak se ve skříni klimatizace drží kondenzát,který nemá kudy odtékat a vlivem jízdy jednak šplouchá na výparník,který vytváří tu páru a jednak odtéká ofuky na nohy na zem,takže jsem měl u spolujezdce komplet mokrý koberec a už se tvořila hladina,jak byl ten koberec nacucanej.U mě to byla ucpaná hadička pro odvod kondenzátu pod auto,ale je to p.rdelní práce tu hadici prošťouchnout,jelikož se na ní prakticky nemůže,respektive může,ale je všude kolem tak málo místa,tak se případně obrňte trpělivostí a mějte po ruce dostatek prostředků pro uklidnění.Když už se to podařilo prošťouchnout,tak tekla cca 20 - 25 vteřin voda proudem o průměru cca 1 cm,tudíž tam toho nebylo zrovna málo.
PS: není potřeba demontovat ani palubku ani tu skříň.
Tak jen pro informaci.
VW PASSAT 1.9TDi 66kW Variant - první pašík
VW PASSAT 1.9TDi 85kW Variant - prase ženy
VW PASSAT 1.9TDi 96kW Variant - moje prase

fb_františek16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.01.2021 11:32

Re: Pára z výdechů topení - climatronic - OPRAVENO

Příspěvek od fb_františek16 »

Zdravíčko potřeboval bich poradit

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“