Čelni okno

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hansz_rc-g3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 29.12.2008 12:25
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Čelni okno

Příspěvek od Hansz_rc-g3 »

Tak mi prasklo čelní okno :evil: jsem ten co hrozně šetři a nemam ho pojištěne. chtěl bych se vas chlapci zeptat slysel sem o tom že se to da na někoho hodit jako ze projel kolem odlet kaminek a moje okno .... nevite o tom neco ??? nejake info :lol: :lol: dekuji

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Čelni okno

Příspěvek od statix12 »

na tohle se nechytnes......pokud schanis celni tak tu jedno mam

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelni okno

Příspěvek od hanzhou »

Hansz_rc-g3 píše:Tak mi prasklo čelní okno :evil: jsem ten co hrozně šetři a nemam ho pojištěne. chtěl bych se vas chlapci zeptat slysel sem o tom že se to da na někoho hodit jako ze projel kolem odlet kaminek a moje okno .... nevite o tom neco ??? nejake info :lol: :lol: dekuji
musel bys mit havarijni

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Čelni okno

Příspěvek od PlusOne »

hanzhou píše:
Hansz_rc-g3 píše:Tak mi prasklo čelní okno :evil: jsem ten co hrozně šetři a nemam ho pojištěne. chtěl bych se vas chlapci zeptat slysel sem o tom že se to da na někoho hodit jako ze projel kolem odlet kaminek a moje okno .... nevite o tom neco ??? nejake info :lol: :lol: dekuji
musel bys mit havarijni
Stačí, když má připojištěné čelní sklo. Havárko na tohle nepotřebuje. Nechci se teda chlubit, pánové, ale KDO Z VÁS TO MÁ??? :-°)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelni okno

Příspěvek od Stug »

Stačí, když má připojištěné čelní sklo. Havárko na tohle nepotřebuje. Nechci se teda chlubit, pánové, ale KDO Z VÁS TO MÁ??? :-°)
Já teda žiju v domění že připojištění čelního skla je dneska samozřejmost plusíku : )

Navíc v prvním příspěvku píše že ho připoj. nemá.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
banan210
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.04.2009 10:44

Re: Čelni okno

Příspěvek od banan210 »

kdyby jsi ho měl připojiěštěné není žádný problém u ČP ,, příklad formy připojistení"- 500Kč/ rok = limit 6000,- nebo za 700,-/rok limit 12 000,- atd. . .nevímm kde jsi pojištěný Povinným ručením, ale každá pojištovna to má jinak. Doporučuji - nechat smlouvu ,,prepracovat (přesjednat) na jakekoliv pobocce své pojistovny a nechat si tam pripojistit celni sklo- nekteré pojistovny nemají nutnost prohlídky vozidla, tedy pokud se jedná pouze o pripojisteni CS. Pak skodu nahlásit s datem kdy se ti to stalo (samozrejme ze by jsi napríklad uvedl 25.11.2009) .
Nebo druha moznost jak jsi to zminil ty ,, na nekoho to hodit " ale je to uplne na h***o - vinik skodu nemusi uznat, jelikoz kazdej si umi zapsat SPZ a pak z JEHO POV nahlasit skodu a tim padem udajny ,, Vinik" o tom neví a nesouhlasí se zaviněním = takze snada zbytecná. Nebo jed za nejaky nakladakem, ridice zastav a rekni ze mu z korby odletl kamen a rozbil ti sklo. Jelikoz kdyz se s nim domluvis tak pri oznamení skody s tim bude souhlasi a bude si toho vedom a proplatí ti to. Snad jsem to napsal srozumitelne. . . :wink:
Je to takový pojistný podvod, ale ku*va nějak to musíme také využivat mi chudí :D:D
Caddy 1.9 TDI - 77 Kw + Vento VR6 - 128 Kw
G III 1.6 - 74Kw

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Čelni okno

Příspěvek od PlusOne »

Stug píše:
Stačí, když má připojištěné čelní sklo. Havárko na tohle nepotřebuje. Nechci se teda chlubit, pánové, ale KDO Z VÁS TO MÁ??? :-°)
Já teda žiju v domění že připojištění čelního skla je dneska samozřejmost plusíku : )

Navíc v prvním příspěvku píše že ho připoj. nemá.
No, tak já to mám pojištěné i havarijně....to tím bylo myšleno ;-)
A ještě k tomu je za tím smajlík "Paroubek"
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mondier
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.08.2019 12:00
Bydliště: Brtnice

Re: Čelni okno

Příspěvek od mondier »

Zdravím lidi,chtěl jsem se zeptat mám na ventu čelní okno bez toho zatmaveného pruhu mám v plánu ho měnit mám na něm pár nepěkných prasklin od kamínků a chtěl bych tam dát s tím zatmaveným zeleným pruhem jde mi o to jestli nebudou dělat problémy na STK, díky

Uživatelský avatar
mondier
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.08.2019 12:00
Bydliště: Brtnice

Re: Čelni okno

Příspěvek od mondier »

Zdarec lidi tak jsem dnes obvolal pár místa zjistil sem si jak to je s tím oknem tak není problém s STK 👍👍

Uživatelský avatar
zanecek7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 02.08.2010 06:31

Re: Čelni okno

Příspěvek od zanecek7 »

Čao ,prasklo mi čelní okno na golfu 3 cabrio.Je mezi skly rozdíl?Myslím tím oproti normálu - pevná střecha?

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Čelni okno

Příspěvek od 11mAjA11 »

Dle stupidniho eshop katalogu domu hruzy jsou obe stejne..overeni zabralo asi 1minutu...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
zanecek7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 02.08.2010 06:31

Re: Čelni okno

Příspěvek od zanecek7 »

Kde jsi to ověřoval,prosímtě ?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“