Touareg 7P Chiptuning

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Rudlays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.06.2010 00:42

Touareg 7P Chiptuning

Příspěvek od Rudlays »

Ahoj všem,

pořídil jsem si 7P 150 kW (2016). Načetl jsem co se dalo, i tady na fóru, a váhám jestli do toho jít.

Jasně, výkonu není nikdy dost a dá se asi čekat i snížení spotřeby. To slibují v podstatě všichni kdo to dělají.

Co se už nedá jen tak jednoduše zjistit - jakou "cenu" za to zaplatím? Tím samozřejmě nemyslím kolik bude stát vlastní úprava.

Jsou s tím nějaké negativní zkušenosti? Jaký to má vliv na živnotnost - odchází něco dřív než by mělo? Nedělají problémy na STK?
Jak moc velké rozdíly jsou mezi dostupnými nabídkami na trhu - od koho to určitě nebrat a naopak?

Předem díky za rady.

Ruda

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Touareg 7P Chiptuning

Příspěvek od SupermanXXX »

Pokud budes chtit tak ti to chipnu. Nechipuj primarne kvuli spotrebe, chip je proste hlavne na vykon inkdyz je pravda ze pri stejnem stylu jizdy to o nejakou desetinku klesne. Co se tyka negativniho vlivu tak si dej jen bacha u koho to chipnes, neni totiz zlato vsechno co se trpiti. Jedboho 7P jsem delal minuly tyden.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“