Nefunkcna elektronika posuvnych dveri

2010 - 20..

Moderátor: čapik

Odpovědět
dmiba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.02.2019 00:29

Nefunkcna elektronika posuvnych dveri

Příspěvek od dmiba »

Lave prave zadne dvere mi prestali fungovat. Poistky odkontrolovane. Nefunguje ani stahovanie okna. Tlacidlo na otvaranie dveri blika na oranzovo. Zamok ostal zamknuty, takze ich nejde otvorit ani manualne. Diagnostika nevie komunikovat s riadiacou jednotkou dveri. Objednal som pouzivanu riadiacu jednotku dveri, ale namiesto 7N0959794F mi ale dosla 7N0959794D. Po zapojeni dveri fungovalo iba stahovanie okna, ale otvaranie dveri nie. Tak som objednal 7N0959794F, ale ta mi nefunguje rovnako ako ta povodna a neotvara rovnako ani okno.
Ma s tym niekto nejaku skusenost, uz to niekto menil? Nechce sa mi otvarat druhe dvere, aby som otestoval funkcnost jednotky vymenou tej, co funguje v druhych dverach. Je nutne riadiacu jednotku dveri preprogramovavat, ci staci iba vymena a malo by to bezat?

Uživatelský avatar
wvwvw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 27.03.2008 13:21
Bydliště: SK - TS

Re: Nefunkcna elektronika posuvnych dveri

Příspěvek od wvwvw »

Poškodená kabeláž v spodnej časti dverí, polámane káble, treba ich vymeniť resp. opraviť, väčšinou je polámaný 12V vodič.

dmiba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.02.2019 00:29

Re: Nefunkcna elektronika posuvnych dveri

Příspěvek od dmiba »

Napatie som na konektoroch prichadzajucich k riadiacej jednotke premeral hned, bolo tam 12V.

Odpovědět

Zpět na „SAIII Sharan 7N + Alhambra“