Osvetleni interieru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cliffar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Osvetleni interieru

Příspěvek od Cliffar »

Zdravim vsechny,
tak jsem vymenil svyho staryho passata b5 a koupil jsem si b5.5 rok vyroby 2004. Kdyz jsem s nim zaparkoval doma v garazi tak jsem si vsiml, ze mu trvale sviti podsviceni ovladucu oken a zrcatek na strane ridice, i pri zamcenym aute. Nevite nahodou co s tim? A jeste jedna vec, k cemu slouzi tlacitko, na kterem je nakreslene preskrtnute okno - je umisteny na strane ridice mezi ovladaci na stahovani oken. Protoze i kdyz je zamacnute a nebo ne tak to nic nedela. Dik za rady.

Uživatelský avatar
m4xmili4n
Profík
Profík
Příspěvky: 1054
Registrován: 30.06.2008 17:29
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru

Příspěvek od m4xmili4n »

Cliffar píše:Zdravim vsechny,
tak jsem vymenil svyho staryho passata b5 a koupil jsem si b5.5 rok vyroby 2004. Kdyz jsem s nim zaparkoval doma v garazi tak jsem si vsiml, ze mu trvale sviti podsviceni ovladucu oken a zrcatek na strane ridice, i pri zamcenym aute. Nevite nahodou co s tim? A jeste jedna vec, k cemu slouzi tlacitko, na kterem je nakreslene preskrtnute okno - je umisteny na strane ridice mezi ovladaci na stahovani oken. Protoze i kdyz je zamacnute a nebo ne tak to nic nedela. Dik za rady.
možná to svíti protože máš některej zámek podělaný...
a to tlačítko je "uzamčení" zadních oken, když ho zamáčkneš, tak ti co sedí vzadu si nebudou moct stáhnou okýnka (ty je ovšem ovládat můžeš)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=29&t=109778" onclick="window.open(this.href);return false;

Passat Variant SYNCRO B5 crashline 1.9TDI AFN, EGR off, MOTOR on, řidič off

Uživatelský avatar
Melys
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 27.07.2008 23:40
Bydliště: Lovecká
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru

Příspěvek od Melys »

Hoj mám starého passata b5 rok 97 pořád mi svítí žárovička v zadních dveří za řidičem jak při zamknutí tak při odemčeném režimu. Zámek je tam novej co stím? Dnes jsem sehnal s problémama komfortku vyměnil a pořád stejnej problém. Komfortka je v suchu kabeláž vizuélně vypadá taky dobře. co stím ???? Komfortku jsem kupoval ohledně stále chyby 01329 can bus komfort v nouzovém režimu. Nejde smazat. Díky za rady.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Osvetleni interieru

Příspěvek od majrek001 »

can bus - problém v pospojení ve svazku CANů

to má vzadu el.okna nebo švihadla?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Melys
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 27.07.2008 23:40
Bydliště: Lovecká
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni interieru

Příspěvek od Melys »

Vsechno v elektrice. Zamky jsou novy.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“