Kontrolka dálkových světel

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Tuneman2 »

Přátelé skromný dotaz... Když zapnu dálková světla, kontrolka nesvítí, když ale dám levý blinkr tak bliká zelená šipka i kontrolka dálkových.... Ne že by mě to sralo ale sere 🙂 a podotýkám lucasem to není. Někdo nějaký tip? Díky 🙂... A pokud by někdo věděl proč mi nesvítí ani jedno stropní světlo budu též rád... Passat B5 1.9tdi AFN
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Jacques. »

Dle mě to bude kaput páčka pod volem + komfotka nebo kabeláž k ní.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Tuneman2 »

Díky za reakci. Páčkou určitě ne.. Tu jsem. Měnil protože byla celkem dost ochmatana ty symboly a neprepinala na dálkový vůbec... Teď už se zapínaji ale stává se mi že přes den mám zaply dálky protože to prostě na palubě nevidím a dost mě to štve.... Asi mrknu na tu komfortku
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Jacques. »

Heleď ještě bych zkusil diagnostikou v budíkach - kanál 17, testy akčních členů, jestli vůbec kontrolka svítí. Pokud ne, tak je možné, že odešla smd ledka. Výměna není problém a modrou i mám, kdyby si potřeboval.
Stropní světla nesvítí ani když je zapnes přímo?
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Tuneman2 »

Ne světla nesvítí vůbec ani když je zapnu nastalo... A ta kontrolka svítí... Tedy respektive bliká když zapnu levý blinkr nebo ctverky.... Jinak pokud dou ty ledky proměnit spíš bych potřeboval vyměnit podsvit budíku... Svítí to jak mrenky.... A ani když se rozsvítí rezerva tak to nepipne... Si říkám co sem to zase koupil.... Ale účel to auto zatím plní.. Tahá plato
No smoke no fun !!!

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Jacques. »

Jo sory, já si teď ještě jednou přečetl ten hlavní dotaz. Když říkáš, že to navíc ještě nehlásí rezervu, tak to už bych viděl na budíky špatný.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka dálkových světel

Příspěvek od Tuneman2 »

Ono to kontrolku rozsvítí, ale nepipne to tak jak sem zvyklej z fabky RSa....jinak nápověda k těm dálkovým ještě jedna... Nesviti podsvícení vypínače na varovky.... Ani po výměně za jiný který svítil... Uz toho začínám. Mít plně zuby.... Celkově ta elektrika blbne.... Dnes sem. Prolez komfortku.... Vevnitř sucho ale spoje co jsou na centrál a podsvětlení vypínacu byly zoxidovany... Opravil sem ale výsledek nula.... Spíš bych řekl že to dělá ještě větší bordel.
No smoke no fun !!!

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“