Předni naprava

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
stelon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.08.2017 22:01

Předni naprava

Příspěvek od stelon »

Ahojte mam dotaz jestli je to normalni zvuk když takhle točim přednim kolem vpred a vzad? A pak nevim čim to muže byt ale když jedu třeba 90 a pustim nohu s plynu tak se ozve naky zvuk z předku a lehce to i cukne vepředu a auto i chvili po geometrii zase sjiždi doprava po čem se kouknout? A i při brždeni jak lehce dobržduji tak auto lehce cuka ale brzdy byly měněny asi něco přes pul roku zimmermany tak nevim diky za rady chtěl sem dat i video ale piše mi to špatna připona v jakem formatu musi byt video? Jinak ten zvuj při točeni kolem sem a tam je take cvaknuti

Uživatelský avatar
perceptio
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 14.01.2013 08:15
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Předni naprava

Příspěvek od perceptio »

Ahoj. Za prvé, používej prosímtě tečky. Tohle je děsný. A za druhé normální to není, že... Každopádně se to takhle těžko poznává. To cukání po ubrání plynu může dělat nějaký silentblok motoru, nejčastěji reakční vzpěra, zespodu motoru. A cukání při brždění vůle na nápravě. Zjistit třeba na STK nebo vyměnit čepy, silentbloky, ....
Golf IV Variant 1.6 16V - BCB

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Předni naprava

Příspěvek od varok »

Klepání při rozjezdu a bržění může dělat i horní uložení předních tlumičů. Taky jsem to měl. Měnil jsem kde co a až nakonec po výměně horního uložení klid. Zvednětě přední kolo a zkuste zaverglovat tlumičem. Nahoře v tom hrnci nesmí výt moc velká vůle.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“