Passat B5.5, MOTOR - do dílny

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
fb_klement
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.04.2021 15:30

Passat B5.5, MOTOR - do dílny

Příspěvek od fb_klement »

Zdravím,

Vím, že toto téma už to bylo hodněkrát ale ani jeden z problému zde vypsaných mi nepomohl..Co mám tedy za problém?

Dojdu k autu nechce nějakou chvilku chytnou a jak chytne napíše MOTOR do DÍLNY a vyhodí všechny tady ty kontrolky (viz. video) , diagnostika píše chybu v čidlu otáček to se vyměnilo, chyba se smaže den dva jedu bez problémů a pak zas..Pokud se chyba nesmaže auto startuje bez problému v momentě kdy se smaže je to tam do dne i se všema kontrolkama zpátky...1.9TDI 96kW..Na DIAG je jinak vše v pořádky vstřiky,turbo atd.. jediný teda co, že auto nejede víc jak 160km/h pak už se mu nechce a cuká ale to nevím, jestli by s tím mohlo souviset..Co by to mohlo být?


https://www.youtube.com/watch?v=ez1Gja8iHJs

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“