Apple CarPlay - Google Mapy, Mapy.cz

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
4v4v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2021 11:32

Apple CarPlay - Google Mapy, Mapy.cz

Příspěvek od 4v4v »

Ahoj,

chtěl bych se s Vámi poradit ohledně problému - VW Passat B8 FL (2020) a bezdrátové Apple CarPlay:

Google Mapy - po zadání cíle a zahájení navigace mapa stále zoomuje (jak při normální mapě, tak i při satelitu)
Mapy.cz - po vyhledání cíle a tapnutí na adresu v našeptávači celé Mapy.cz spadnou do základního prostředí Apple CarPlay

Netušíte někdo, co s tím...? Všechny appky mám aktualizovány, včetně iOS a snad i Passatu.

Celé Apple CarPlay bezdrátově funguje skvěle (volání, podcasty Apple Mapy, Waze...), takže problém vidím spíše na samotné Google Mapy a Mapy.cz.

Díky

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Apple CarPlay - Google Mapy, Mapy.cz

Příspěvek od ferda25 »

Ahoj,
bohužel nemáš, poslední software pro MIB3 v Passatu je: 0278 - je nyní distribuován pro servisy a bude do cca. měsíce uvolněn v rámci TPI.

Je to aktualizace pro každého kdo má MIB3 s verzí softwaru 015x.

Mapy.cz bych viděl na problém v samotné jejich aplikaci...tj. kontaktuj výrobce.

4v4v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2021 11:32

Re: Apple CarPlay - Google Mapy, Mapy.cz

Příspěvek od 4v4v »

Ahoj,

díky za info, jsem v tomhle fakt laik.

Na Mapy.cz jsem napsal, zatím bez reakce. U toho zoomování Google Map bych to ale taky viděl na chybu přímo v aplikaci Google Map. Našel jsem na několika zahraničních fórech lidi, kterým to dělá totéž, zatím taky bez reakce ze strany Google.

Ohledně aktualizací - 2. dubna jsem měl tento stav: https://prnt.sc/121i3kl. Ale přiznám se, že nevím, co přesně vidím... Je ta moje verze "Software: 0270" to, o čem píšeš, že by se měla objevit nová 0278? Ať vím, co mám čekat a hlídat.

A dotaz měsíce: co je TPI? :(

Díky

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“