Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Co se nedá zařadit...
Paulus82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.11.2020 19:15

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od Paulus82 »

CentriFUGA píše:
09.05.2021 22:34
Když to čtu, bude lepší když si svůj vysněný vůz koupíš u Turka v Německu :-)
jen tak mimo, to co jsi poslal odpovídá ceně, je to na B8 v podstatě holátko, navíc s halogeny ...
To byl jen priklad z X dalsich inzeratu. Samozrejme vybava se lisi kus od kusu. Aspon ted vsichni vime, ze si se mylil a do 10k EUR lze najit a dokonce si i vybrat 😉👍

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od CentriFUGA »

No vybrat ... sám jsi psal 14 kusů, to je podle mě na Německo hodně málo a něco to vypovídá, ale to už je na každém z nás čemu a jak bude věřit. Koukal jsem na mobile a teda za tvůj rozpočet je to bída. Většina s halogeny, tím by to pro mne končilo...ale to je zase o prioritách...Přeji ti úspěšný nákup.

Paulus82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.11.2020 19:15

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od Paulus82 »

CentriFUGA píše:
09.05.2021 23:20
No vybrat ... sám jsi psal 14 kusů, to je podle mě na Německo hodně málo a něco to vypovídá, ale to už je na každém z nás čemu a jak bude věřit. Koukal jsem na mobile a teda za tvůj rozpočet je to bída. Většina s halogeny, tím by to pro mne končilo...ale to je zase o prioritách...Přeji ti úspěšný nákup.
Jako ze Comfortline vybava = jen halogeny? Ty ses vtipnej😉🤣 tech 14 kusu je vic nez nabizi vsichni "solidni" dovozci v tuhle chvili tady v CR. Chytry lidi si daji jedna a jedna dohromady a pochopi co je vyhodnejsi. 👍Samozrejme pokud navysis cenu o malinko vys coz je furt o ranec levnejsi nez vetsina ceskych dovozu, tak ti najednou vypadnou vyssi desitky vozu na vyber vcetne 140kW verzi - o tom si tady od solidnich dovozcu muzes nechat jen zdat 🤣😎

Paulus82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.11.2020 19:15

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od Paulus82 »

Diky vsem za doporuceni v tomto vlaknu. Admin muze toto vlakno zavrit, sve odpovedi jsem uz dostal 👍 Ted uz vim, jak to chodi s dovozem do CR a taky vim jak funguje jejich reklama - jak uz jsem psal vcera levnejsi je zalozit si ucet tady na foru nez platit za reklamu v casaku, nebo na netu. Mluvim treba i o nekolika SZ s konkretnimi nabidkami ktere jsem dostal od lidi co tu hani nakup s pomoci mechanika na primo a podporuji predrazeny "solidni" dovozce co tahaji auta "jen s halogeny" od Turku z DDR a omasti je o 100kCZK 🤣 Chapu ty SZ asi aby to nebylo moc okaty 😉 Verim, ze tohle vlakno pomuze budoucim zajemcum o auta udelat si vlastni obrazek a nazor😎🤣😉👍
Krasny den preji.
Naposledy upravil(a) Paulus82 dne 10.05.2021 07:31, celkem upraveno 2 x.

dasautos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 02.05.2012 16:45

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od dasautos »

No jasně 👍Všichni se tu živíme dovozem z reichu😅😅🚙
Nechat to tu a nezamykat jako odstrašující případ pro ostatní.

eclick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 03.01.2021 21:48

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od eclick »

Většinou nemám potřebu tu něco komentovat, ale tady asi musím, jelikož loni jsem kupoval b8 a řešil jsem to samé. :-)

1. Ano, z Německa je to levnější, ale taky složitější. Musíš mluvit německy, mít převozový značky, musíš být automechanik a vědět, na co si dát pozor atd.
2. Ceny oproti loňsku jsou teď o 10% výš.
3. Příklad, který si poslal, je lacinější varianta (a ještě dost špinavá, fuj). Auta z webu, který tu byly zmíněný, jsou často vyšší level. Kamery, nezávislé topení atd. Takový i v Německu stojí 13+ tis.

Já vzal nakonec taky auto z Německa (a za službu jsem zaplatil znamemu), ale požadavky byly jasný - nebourano, první majitel, plná servisní knížka, max 170tis, 110kW, dsg, nekuracke. A byl problém najít pěkný do 11tis. Dnes se nebojí si říct o 12.

Takže ano, ta auta jsou sice dražší, ale ne o 100, ale třeba o 50. Ale zase to máš bez práce a se zárukou.

Uživatelský avatar
mariano7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 28.12.2022 12:38

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od mariano7 »

Zdravim, rad by som sa po vyse roku opytal, ci existuju dalsie skvele sluzby v CR ako napr. Autodraft? Som uz s nimi v kontakte a dalej prezeram Tipcars, Car Next a Sauto.

Rad priplatim za poctivu kontrolu auta ako to robi napr. Matej Hornak (youtube recenzie). Hladam B8 Variant, akekolvek TSI, DSG, najazd do 80 tkm.

Poznate podobnych predajcov? Alebo recenzentov-mechanikov? Diky moc!

Pitrs90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 12.01.2021 13:42

Re: Doporucite mi kde v tuhle dobu koupit Passat B8?

Příspěvek od Pitrs90 »

Koukni na Komfortcars.cz

mariano7 píše:
28.12.2022 15:00
Zdravim, rad by som sa po vyse roku opytal, ci existuju dalsie skvele sluzby v CR ako napr. Autodraft? Som uz s nimi v kontakte a dalej prezeram Tipcars, Car Next a Sauto.

Rad priplatim za poctivu kontrolu auta ako to robi napr. Matej Hornak (youtube recenzie). Hladam B8 Variant, akekolvek TSI, DSG, najazd do 80 tkm.

Poznate podobnych predajcov? Alebo recenzentov-mechanikov? Diky moc!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“