Discover Pro MIB 2.5 výběr vhodné řídící jednotky

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
tomanf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.04.2021 01:48

Discover Pro MIB 2.5 výběr vhodné řídící jednotky

Příspěvek od tomanf »

Ahoj všem,
obracím se na Vás s prosbou o radu s výběrem vhodné řídící jednotky a zároveň o zodpovězení následujících dotazů. Při výběru řídící jednotky bych se klonil spíše, která bude mít ve výbavě DAB+, SIM-slot oželím. Ferda25 mě upozornil že budu muset dodělat DAB, "budeš muset vyměnit zesilovací člen na levém C sloupku a natáhnout nový anténní svod k jednotce navigace"
Pro info uvádím současnou konfiguraci vozu: VW Passat Variant 2.0 BiTDi, Highline, 4M DSG, 176 kw, 08/2017, Discover Media MIB 2.5 (říd. jednotka slot SD1, SD2, analog. příjem)

0) Mohl bych Vás poprosit o radu a uvedení čísel chybějících komponent (zesilovací člen, anténní svod apod.)

1) jaký je rozdíl mezi jednotkami 5NA 035 045 B a 5NA 035 043 B (jde mi o 45 vs 43)

2) 5NA 035 043 B - WLAN , SD-Kartenslot , Bluetooth Freisprecheinrichtung , MOST-Bus , ( Ohne Digitalradio DAB+ , Ohne SIM-Slot ). Jednotka bez DAB+ a SIM karty. Nicméně jsem našel na eBay u jednoho prodejce (Litva), že propaguje u této jednotky, že má DAB+ (tak mě to trochu zmátlo)
[/u]

3) 5NA 035 020 B - WLAN , SD-Kartenslot , Bluetooth ( rSAP ) Freisprecheinrichtung , MOST-Bus , Digitalradio DAB+ ( Ohne Sim-Slot ) - jako vhodná se jeví tato jednotka. Existuje nějaká novější verze (pod jiným číselným označením), která má také DAB+

4) 5NA 035 022 B - WLAN , SD-Kartenslot , SIM-Slot , Bluetooth ( rSAP , LTE und HFP ) Freisprecheinrichtung , MOST-Bus , Digitalradio DAB+ - jednotka v plné palbě tj. včetně LTE - prosím pokud možno o uvedením jaké komponenty (č. dílu antény LTE) musím sehnat

Popř. prosím o uvedení dalších čísel říd. jednotek, které disponují DAB+

Předem děkuji za Vaše příspěvky.
S pozdravem
Ferry

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“