VW Golf 6 TDI 2009

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Di228
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.05.2021 17:07

VW Golf 6 TDI 2009

Příspěvek od Di228 »

Dobrý den, ahoj.

Tak. Po peripetiích v servisu, kam jsem auto privezla s tím, že mi nakonec zajistí i STK, jsem nakonec odjela vztekla a ubrecena, s STK na měsíc, protože neprošlo.
Údajně udělali spoustu věcí, což nezjistim, protože sama tomu nerozumím a nikoho známého na pomoc nemám. Zaplatila jsem 34 tisíc a sdělili mi že stk neprošla kvůli pravému přednímu světlometu. V papíru o technické kontrole byla uvedena i geometrie, jako lehka zavada.
Za to jedno světlo chtěli 9500, přijde vám to ok?
Zkoušela jsem hledat na netu a na Autodoc.cz jsem nasla stejné světlo od 2350 Kč. Od německého výrobce Diederichs, takže žádný Taiwan. Máte s tím někdo zkušenost? Ještě tam byl světlomet od Hella, něco kolem 3800 Kč. Obojí jsem schopná a ochotná zaplatit, ale skoro 10 tisíc? 🤔
Byl by tu prosím nějaký šikovný člověk z Prahy, který by mi byl ochoten světlo vyměnit za "lidskou" cenu? Jsem z Prahy 3.
Nebo už začínám přemýšlet o tom, že se to naučím sama, videa už mám shlednute. 😏
Děkuji za přečtení, názory a nápady.
Di


Di228
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.05.2021 17:07

Re: VW Golf 6 TDI 2009

Příspěvek od Di228 »

Je to halogen..

Odesláno z mého CLT-L29 pomocí Tapatalk


Di228
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.05.2021 17:07

Re: VW Golf 6 TDI 2009

Příspěvek od Di228 »

Už mám doma koupený světlomet. Geometrie nejde udělat kvůli špatným ramenum přední nápravy. Již mám nové taky doma. Potřebuji teď jen šikovného člověka, který by mi s tím mohl pomoct. Vyměnit, seřídit. Autoservisy to nechtějí dělat, protože by přišli o výdělek na dílech.. Nevím, kolik by taková práce mohla stát..

Odesláno z mého CLT-L29 pomocí Tapatalk


Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“