Ovzdusneni problem kontrolky

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »

Cau kluci vite nekdo co delat kamos mi ovzdusnil brzdy ale zapomnel na ostatni veci jako diagnostika a obzdusni abs co dal mam to dat na dia a vymazou se chyby a je to ok sviti mi abs esc a nekdy oranzovy volant ale auto brzdi jak slak a vse v normalk

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od srotty »

Prosím tě, zkus to napsat trochu česky, použij čárky a tečky za slovama. Vůbec ti nerozumím. Takže vyměňovala se brzdová kapalina- jakým způsobem ? Klasicky šlapáním na brzd. pedál ? Po tomto úkonu začaly svítit kontrolky brzd a posilovače řízení ? Je v nádobce dost brzd. kapaliny ? Jinak diagnostika tě nemine- zjistit co je tam za chyby.

fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »

Ano klasicky brzd pedal a po nastartovani a ujeti nad 30 km se rozvitily a nechtej zhasnout ten posilovac zasne nekdy, ale auto je v pohode jako driv no menila se kapalina brzdovka by tam mela byt poslu ti sem fotku, teda aspon ten mechanik rikal ze tam je kdyz sem se koukl na vicko byla kapalina hned pod vickem coz je taky spatne prej ?

fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »

Ano klasicky brzd pedal a po nastartovani a ujeti nad 30 km se rozvitily a nechtej zhasnout ten posilovac zasne nekdy, ale auto je v pohode jako driv no menila se kapalina brzdovka by tam mela byt poslu ti sem fotku, teda aspon ten mechanik rikal ze tam je kdyz sem se koukl na vicko byla kapalina hned pod vickem coz je taky spatne prej ?

fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »


fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »

Znamej mi psal ze to muze byt svetlama menily mi r line svetla ale ty neoriginalni ale nesvitilo to az po tom ovzdnusneni

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od srotty »

Světla nemají nic společného s brzdama. Podle toho , jak to popisuješ , to vypadá na problém s čidlem ABS. Ale to jen tipuji. Chce to napiíchnout na diagnostiku a zjistit přesně.
Jinak podle fotky to vypadá, že tam je. Ale může to zkreslovat. Chtělo by to otevřít víčko, ať je vidět hladina.

fb_vojtěch6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25.01.2021 15:13

Re: Ovzdusneni problem kontrolky

Příspěvek od fb_vojtěch6 »

No pise mi to abs esp a nekdy i star stop zavada ale vse jak rikam co mi to ovzdusnil hodim to na diagnostiku treba to pujde jen vymazat

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“