Start w12

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Pan Brambora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.06.2021 10:54

Start w12

Příspěvek od Pan Brambora »

Zdravím , mám problém s moji w12 . Auto za studena krásné nastartuju bez jediného problému ale jak mile ho ohreju tak už bych nenatočil . Jak mile mám plně ohřatý auto tak startér jednou pootoci motorem a konec . Osobně si myslím ze to má starter za sebou a potřeboval by repas . Ale než ho budu vyndavat tak se radši chci zeptat jestli to někdo už neřešil a není to jen nějakou zbytečně složitou ektronikou .

Díky za odpověď

Uživatelský avatar
BazyG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 26.04.2018 01:48
Bydliště: Střední Čechy

Re: Start w12

Příspěvek od BazyG »

Ahoj, mě se poslední dobou stává podobná věc , když je to studený startuje to naprosto v pohodě ale ohřátý občas jen pootočí startérem a nenaskočí , naskočí mi to třeba na druhej nebo třetí pokus . Taky mě napadl startér jako první , no taky bych to radši věděl přesně , výměna je trochu řekněme náročnější... zkusím to napíchnout jestli mi to něco nenapíše, uvidíme .
Haf

Výměna ventilátoru topení Phaeton

Jak mi to žere

Star Citizen referral code , get 5000aUEC free https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F" onclick="window.open(this.href);return false; ..tak trochu jiný vesmír.

Pan Brambora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.06.2021 10:54

Re: Start w12

Příspěvek od Pan Brambora »

Bohužel tady žádnou odpověď nedostanem jelikož je to mechanická závada a nedá se to vyřešit přes diagnostiku .
Nic méně ještě mi padla baterka a když jsem dal novou tak to dost pomohlo . Když je motor teplej tak kolikrát to natočí i na poprvé . Ale co jsem hledal tak to většinou delaj ložiska na starteru . Jelikož jsou v háji a teplem nabydou a maj velkej odpor co ten startér už nedá . A měnil jsem převodovku a to obnaselo motor ven :D jen kvůli tomu ze nešel povolit startér protože je schovanej za odstinenim silenbloku motoru . Takže vyndat startér je buď celej motor ven a můžeš si udělat repas na všem na co se nedostaneš (třeba hydromenic v převodovce , atd…) anebo začneš rozebírat celou pravou přední stranu (po směru jízdy)aby ses dostal na svody abys je mohl povolit a potom vyndat startér horem .

Uživatelský avatar
BazyG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 26.04.2018 01:48
Bydliště: Střední Čechy

Re: Start w12

Příspěvek od BazyG »

Tak se to konečně stalo , včera sem už nenastartoval , potom co sem celej měsíc používal W12 jako daily driver , krásně to startovalo celou dobu , což mě samotnýho překvapilo , ale poslední dva dny to párkát zablblo a když sem pak chtěl v poledne odjet domu od obchodáku tak ani ťuk , přivezl sem si diognostiku a nic neobvyklého to nepsalo a ani po vymazu chyb se nic nestalo takže startér udělal pápá po 240000km ... paráda , zrovna když jediný pojízný auto sem dneska dal klempířum protože to je už měsíc domluvený , takže sem pro srandu napsal do Porsche Prosek ...
Přílohy
20220223_142857.jpg
Haf

Výměna ventilátoru topení Phaeton

Jak mi to žere

Star Citizen referral code , get 5000aUEC free https://robertsspaceindustries.com/enli ... -V9XR-LJ3F" onclick="window.open(this.href);return false; ..tak trochu jiný vesmír.

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“