ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
JardaStola
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.07.2021 09:04

ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Příspěvek od JardaStola »

Dobrý den,

jsem zde nový a celkově nový majitel VW. Pořídil jsem Golf 6, který disponuje elektricky sklopnými zrcátky. Na ovládacím panelu je symbol pro sklopení zrcátek, nicméně někdy funguje někdy ne. Chtěl jsem se zeptat jestli má nějaká pravidla, kdy funguje a kdy ne, nebo jestli tam mám nějakou chybu a nefunguje to správně. Dnes jsem jel do práce a zrcátka, která byly sklopená z předchozí jízdy se mi ne a ne narovnat, až po příjezdu do práce se vrátili do správné pozice. Předem Vám děkuji z případné rady.

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Příspěvek od noxik600 »

Co třeba hledat? Řešilo se to např. tady: golf6-interier-elektro/sklapeni-zrcatek-t175537.html
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

JardaStola
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.07.2021 09:04

Re: ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Příspěvek od JardaStola »

Samozřejmě, že jsem hledal… Ale v tomto “Fóru” neřeší majitel problém, který řeším já. Moje otázka zní, proč když dám přepínač na sklopení zrcátek do polohy “sklopení” tak někdy nereaguje a někdy zase ano…. V čem může být problém?

Skycreative
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 22.03.2021 08:43

Re: ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Příspěvek od Skycreative »

Že by kabeláž nebo případně je vadný motorek co přímo sklápí zrcatka? První co bych projel jsou kontakty a kabely
Tiguan 2.0 TDI 4motion 2011
Touran 2.0 TDI 2014
Golf Variant 6 2.0 TDI 2013

Passat B8 2.0 TDI 2017

https://rollercoin.com/?r=lq0yreok

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4765
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: ELEKTRICKY SKLOPNÁ ZRCÁTKA

Příspěvek od srotty »

Může to dělat i samotný vypínač (ovladač) zrcátka. Takže projít eletriku od A po Z.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“