Porucha parkovací brzdy 3c variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Petr8787
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.07.2021 06:34

Porucha parkovací brzdy 3c variant

Příspěvek od Petr8787 »

Ahoj, můžete mi poradit?
Mám Passat 3c variant, 1,9tdi, 77kw, r.v.2006. Odešla mi elektronická park. brzda, jedno kolo trochu pribrzdovalo a vzalo to kotouc s destickama. Odpojil jsem motorek, uvolnil ji, vyměnil kotouče s destickama na obou stranach a chvilku jezdil jen s brzdou na jednom kole. Na pristrojovce mi to hlásí poruchu park. brzdy a otravne to pipa. Teď jsem koupil nové třmeny i s motorkama (ty původní byli praskle), vyměnil to ale chyba tam zůstala a brzdí mi jen jedna strana (Ta co zůstala pripojena). Nevíte kde může být chyba?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha parkovací brzdy 3c variant

Příspěvek od tornado1 »

udělat základní nastavení, nejlépe doporučuji u tak starého vozu přehrát software v rj ruční brzdy
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Petr8787
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.07.2021 06:34

Re: Porucha parkovací brzdy 3c variant

Příspěvek od Petr8787 »

Tak v servise mi to přehráli, nastavili koncové polohy, smazali chyby a dobrý, už to zase maká jak má. Tak paráda, díky.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha parkovací brzdy 3c variant

Příspěvek od tornado1 »

Jaký software tam mas teď?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“