Vybíjanie baterky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
fb_roman49
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.08.2021 16:16

Vybíjanie baterky

Příspěvek od fb_roman49 »

Zdravím. Dlhšiu dobu riešim problém s ktorým si neviem rady. Jedná sa o Touareg 2.5tdi 2004. Po zamknutí auta merám odber 1,4A.. Hold neostalo mi nič iné len ísť po poistkách (vyťahoval som len tie na bokoch pristrojovky).
SB41-Riadiaci modul prístupu/spustenia - 170mA
SB40-Prístrojový panel - 700mA
SB11-Moduly otvárania dverí(centrálny zamykací system, ľave zadne a ľave predne dvere) - 50mA
SB27-Riadiaci modul systému, riadenie výšky hladiny - 200mA
Ďalej SB2, 23, 34 majú okolo 20-30mA(to neriešim).
Spolu to robí nejakých 1150mA, teda ešte mi niekde ostáva cca 350mA.. Vie mi niekto poradiť ako sa zbaviť aspoň tých najväčších odberov ?
Baterka je už zrejme na výmenu, lebo nevydrží ani 8h.
Vďaka za rady

Nazdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.07.2021 02:21

Re: Vybíjanie baterky

Příspěvek od Nazdy »

Ahoj
Mne takto vybijalo batériu autorádio. Vybral som ho zo stredovej konzoly a zistil som ze kabel do radia bol zapojený iba na dobre slovo tak som to vytiahol a pevne zasunul a odvtedy pokoj.

Keď som pozeral iné témy podobne tejto tak väčšina mala problém s keyless. Ak máte keyless Skúste ešte to.

Nazdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.07.2021 02:21

Re: Vybíjanie baterky

Příspěvek od Nazdy »

Ahoj
Mne takto vybijalo batériu autorádio. Vybral som ho zo stredovej konzoly a zistil som ze kabel do radia bol zapojený iba na dobre slovo tak som to vytiahol a pevne zasunul a odvtedy pokoj.

Keď som pozeral iné témy podobne tejto tak väčšina mala problém s keyless. Ak máte keyless Skúste ešte to.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“