Sharan - voda na dně kufru

Moderátor: čapik

Odpovědět
saulibuch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.09.2020 16:18

Sharan - voda na dně kufru

Příspěvek od saulibuch »

Ahoj,
mám sharana rv 2015, a poslední dobou se mi v kufru začla po velkém dešti objevovat vlhkost. Pouze na dně, nezdá se, že by tam voda odněkud zhora kapala.
Nemáte prosím někdo tip, čím by to mohlo být? Střešní okno nemám.
Díky!

Sauli

fb_karel36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.09.2021 18:12

Re: Sharan - voda na dně kufru

Příspěvek od fb_karel36 »

Ahoj,

mám Sharana r.v. 2018 7-místný, kupoval jsem ho 07/2021 a taky mám na dně nějakou vlhkost. Spíše mi to ale přijde, že je to taková mastnota. Když tam něco nechám, například taštičku povinné výbavy, tak po nějaké době je celá taková kluzká až slizká. A při vysávání jde vidět že do vysavače hubicí odchází nějaká tekutina a vysávaná oblast se "rozpění" jakoby to vysávalo pěnu. Servisák mi říkal, že mi tam asi někudy dostává vlhkost. Vzhledem k tomu, že musím ještě kvůli záruky do autorizovaného servisu, nevím jak to řešit, protože se mi tam nechce to auto dávat třeba na měsíc aby pak nic nezjistili.
Vlastně už při koupi jsem se divil, že taštička pov. výb. je vlhká/mastná, ale věci v ní (hever atd. narezlé nejsou). Bylo mi však řečeno, že je to vlhké od čištění interiéru a ještě to nevyschlo (nebylo rezavé, věřil jsem prodejci). Pak jsem to nechal 14 dní otevřené na slunci a už to nesledoval. Dneska jsem šel kufr znovu vysát a zase vlhkost. Ale tak jako ty, jen na dně.

Jak jsi s vlhkostí pokročil ty?

čau, Karel

saulibuch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.09.2020 16:18

Re: Sharan - voda na dně kufru

Příspěvek od saulibuch »

Ahoj,
zatím nijak. Spíš to jen sleduju. zejména teď se sněhem to bude veselé. Doufám, že mi kvůli tomu auto neodejde/nezačne rezavět :)

Děm vědět, kdybych na něco přišel.

Odpovědět

Zpět na „Interiér“