MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
alanko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 11.08.2020 06:15

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od alanko »

Asi nerozumiem.
Cez sim mam internet v aute a teda aj na tej wifi.
Ked pripojim mobil na wifi zere data z tej sim.

Nechapem ako to mas spravene….

Smil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 27.05.2013 11:29

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Smil »

Ano, jak spustím v telefonu android auto přes wi-fi, tak Wi-fi přestane telefonu dodávat data(internet) a je celá pro spoj android auto.
Samozřejmě ostatní uživatelé v autě na té wi-fi normálně fungují. Spíš mi to přijde jako chyba aplikace AA nebo telefonu a nebo to tak prostě funguje. To si chci zde ověřit.
Naposledy upravil(a) Smil dne 25.09.2021 19:25, celkem upraveno 1 x.

alanko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 11.08.2020 06:15

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od alanko »

Kup is AjFoooon
Tam to ide…

Smil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 27.05.2013 11:29

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Smil »

POCO M3, Redmi note 8 PRO, chovají se u AA stejně. U mě v telefonu bezdrát bez internetu.
We connect support mi odpověděl vyhýbavě nepotvrdil ani nevyvrátil funkčnost wi-fi hotspotu při fungujícím android auto. Potvrdili jen tovární podporu applu a ukončenou podporu se Samsungem. Získal jsem aspoň seznam 35 telefonů samsung, kde funguje mobilní klíček.

Smil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 27.05.2013 11:29

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Smil »

Mam ještě dotaz, umí MIB3 60400 - Performance Monitor/ Sport HMI?

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od ferda25 »

Umí.

tuma_pavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.07.2021 20:58

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od tuma_pavel »

Nesetkal jste se někdo s tím, že by vám popraskal sám od sebe displej? Přes noc se mi na něm objevilo několik čar odshora dolů, krycí sklo to není, je to pod ním. Na zahraničních fórech jsem to našel, ale tady ještě ne. Hlavně mi jde o to, jestli myslíte, že by to šlo reklamovat jako skrytá vada. Kupoval jsem v rámci Das Welt Auto v červenci.
VW Passat Variant B8 HighLine 2.0 TDI 2018 140 kW 7°DSG

papesch286
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 14.06.2020 13:03

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od papesch286 »

Zdravim,rozhodne reklamovat.Vymena dispeje neni levna zalezitost (kolem 2000€)
a jestli je to auto nove ,meli by to bez vetsich problemu v VW servisu vymenit.
O tech problemech s displeji,jsem cetl na nemeckych forech,kde to u zarucnich
aut bez problemu vymenuji.Problemy nastavaji, jen kdyz je displej nejak mechanicky poskozeny(od ostreho predmetu nebo neodbornym
rozdelavanim atd.)

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od ferda25 »

Problémy nastávají zimou a běžným provozem..

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Lukkii »

Jj. Němci to nazývají “ Stand der Technik”🤠
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

papesch286
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 14.06.2020 13:03

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od papesch286 »

Zdravim,asi jsem nebyl pochopen.Je mi jasny,ze ty displeje odchzi zimou a spatnou kvalitou.Ja pisu,ze to v Nemecku bez problemu
vymeni,pokud je auto v zaruce a nikdo se v tom nehrabal.Co se tyce motoru,ruznych zvuku,praskani loupani,hlasitych vakuovych pump,atd.,
tam obycejne v servisech "mlzi a rikaji tomu "Stand der Technik",ale co se tyce displeju, radii a navigace ,tak to se majitele nedaji odbyt a tyto vady se
proste resi (v zaruce vymenou).Problemy v autorizaku ,pri reklamaci displeje ,vznikaji jen u vyse zminovanych situacich.S pozdarvem papesch.

tuma_pavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.07.2021 20:58

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od tuma_pavel »

No problém je v tom, že jsem ho kupoval teď v červenci ojeté ale u dealera v rámci Das Welt Auto, je to 12/2018 a v zaruce uz tak neni. Ale … i “autobazar” dává ze zákona záruku na skryté vady. Takže mi jde hlavně o to, jestli by tohle mohlo být považované za skrytou vadu když teoreticky vědí, že ty displeje jsou vadné.
VW Passat Variant B8 HighLine 2.0 TDI 2018 140 kW 7°DSG

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Master »

Pokud by bylo auto koupene s kompletni dasweltauto pojistenim zaruky, bylo by to idealni, ale predpokladam, ze to tak asi neni... Druha moznost by byla zkusit "kulanci", pokud ma auto udelane vsechny prohlidky a nema moc najeto, mohl by VW na opravu dost prispet. Pristup a ochota jednotlivych servisu se v tomto ale bohuzel dost lisi, kazdopadne je to alespon mozny zpusob, jak by opravu castecne zaplatil VW a ne prodejce/vy. Jit cestou "skryte vady" bude, rekl bych krajne nejiste, prodejce se bude branit a bude slozite prokazat, ze se jedna o vadu, ktera by byla na vozidle jiz v dobe prodeje a zaroven by nebyla zpusobena opotrebenim.

tuma_pavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.07.2021 20:58

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od tuma_pavel »

Tu DWA záruku jsem právě neplatil :) v rámci skrytých vad právě musí prvních 6 měsíců prodejce dokazovat, že tam ta vada při prodeji nebyla. Což ale v případě displeje, kde to je na první pohled vidět :) celkem nejisté. Fakt jedině že by uznali, že jsou ty displeje z let 17 a 18 problémové, což tipuju, že se budou cukat. Auto má necelé 3 roky a najeto 41k… takže jako nové :) je mi jasný, že to bude problém. Chtěl jsem nasbírat co nejvíc munice než je budu kontaktovat ;)
VW Passat Variant B8 HighLine 2.0 TDI 2018 140 kW 7°DSG

Smil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 27.05.2013 11:29

Re: MIB 3 Discover Pro (Passat B8 FL)

Příspěvek od Smil »

Kluci co ten bezdrátový android auto a data? Jde nějak kodováním nastavit, aby to bralo data z vozu (Cubic telecom) Přes kabel to jde, ale bezdrátem u mě ne.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“