Náhradní díly

2006 - 201.

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
dodomimino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.11.2021 02:59

Náhradní díly

Příspěvek od dodomimino »

Dobrý den, koukám, že sem moc lidí nechodí, ale přes to se optám. Stal jsem se majitelem vw Eosu a v domnění, že je to koncernové auto jsem se nezajímal o díly na opravy. Teď zjišťuji, že buď špatně hledám nebo toho tolik není na tento vůz nebo to musí být shodné s jiným koncernovým vozem. Prosím o radu. Děkuji

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4765
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Náhradní díly

Příspěvek od srotty »

Záleží jaké díly potřebuješ ? Motor, převodovka, něco na podvozku je stejné.

dodomimino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.11.2021 02:59

Re: Náhradní díly

Příspěvek od dodomimino »

Dobrý den, sháním na svého Eose vyfuk zadní a prostřední část. Nikde na internetu jsem ho nenašel. Nevíte někdo kde sehnat strejdovi a zadní vyfuk na Eose 2.0 Fsi ?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4765
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Náhradní díly

Příspěvek od srotty »

Nenapsal jsi ani rok ani kod motoru,tak jsem jen odhadl. Tady máš foto z Etky s origo číslama. Podle nich už se lépe shání. Mám ale obavu, že u nás to koupíš jedině ve VW.
Přílohy
EOS.jpg

dodomimino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.11.2021 02:59

Re: Náhradní díly

Příspěvek od dodomimino »

Koukal jsem podle čísel a je fakt, že jsem nic nenašel ani drobátko podobného tomu co tam mám. Je mi divné, že to tu ještě nikdo neřešil. Volal jsem přímo na náhradní díly do servisu na vw a ptám se na vyfuk na eose. A infa byla děsivá. První částka byla za celej vyfuk 60 tisíc. Druhá částka za středový díl a poslední dil byla něco kolem 40 tisíc. 🤣🤣 to je snad sranda říkám. Paní na druhé straně mi říká - těchto vozů moc není a tak proto taková cena. Určitě to tu už někdo řešil a podle mne musel někdo vymyslet náhradu za origo díl. Dokonce jsem našel jeden tuning vyfuk středový a koncový za 15 tisíc. Vypadá to že půjdu do toho. Protože mi nic jiného nezbyde. Mrzí mne, že člověk u koncernového vozu nemůže sehnat díl, který na golfa stojí od 15 stovek nahoru.

Odpovědět

Zpět na „EOS“