Podivná ikona

2010 - 20..

Moderátor: čapik

Odpovědět
volant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 12.10.2014 10:02
Bydliště: Stetten AG-CH

Podivná ikona

Příspěvek od volant »

Dnes se manželce stala podivná věc,nemohla nastartovat Almaru,když chtěla startovat,tak začla diskotéka na budíkách a cvakání všelijakých relátek.Tak jsem za ní dojel a auto nastartovali přes kabely,zvláštní je,že se na DOT objevila ikona,co vypadá jak tažné zřízení,ale ať gúglim jak gúglim,nemůžu nic najít.Myslel jsem,že je baterka K.O.,ale je necelé dva roky stará a po připojení na nabíječku byla za půl hoďky dobitá.
Jinak mi svíti chyba vyhřívání AD blue,sem tam jí vymažu,ale do nouzáku auto nikdy nešlo,tak to asi nebude mít vliv.Máte někdo nějakou normální radu?Dík.
Alhambra III 2,0 TDI style,130KW

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Podivná ikona

Příspěvek od srotty »

Nejdřív sem musíš dát foto té ikony, aby jsme mohli říct, co to je. A to, že je baterka dva roky stará a byla za půl hodky dobitá ještě neznamená, že je v pořádku.

volant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 12.10.2014 10:02
Bydliště: Stetten AG-CH

Re: Podivná ikona

Příspěvek od volant »

Právě ta ikona problikla při startu,manželka už jí viděla dvakrát,vypadá jako bajonet tažného zařízení z koulí,nikde jsem to neviděl a ani na netu nenašel,tak nechápu.
Alhambra III 2,0 TDI style,130KW

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Podivná ikona

Příspěvek od srotty »

A není to tahle žlutá ikona (čtvrtá shora) ?
P1060551.JPG

volant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 12.10.2014 10:02
Bydliště: Stetten AG-CH

Re: Podivná ikona

Příspěvek od volant »

To vypadá,že je to ono,taky mě to napadlo,tak jsem tažné odjistil a znova zajistil.Včera jsem hledal v návodu a tu ikonu jsem nikde neviděl.Tak jsem trochu moudřejší,dík moc,to ale podle mě na start nebude mít vliv,asi zkusím novou baterku,uvidím
Alhambra III 2,0 TDI style,130KW

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Podivná ikona

Příspěvek od srotty »

Tak tu starou změř. Nech ji přes noc v klidu a ráno uvidíš, kolik proudu v ní zůstalo.

volant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 12.10.2014 10:02
Bydliště: Stetten AG-CH

Re: Podivná ikona

Příspěvek od volant »

Ještě jsem si říkal,jestli ta baterka není tím,že co začal ten covid byznys se nikam moc nejezdí,tzn krátké trasy a používá se pořád bufík,ten bude asi živenej z baterky,tak třeba problém bude tady.
Alhambra III 2,0 TDI style,130KW

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Podivná ikona

Příspěvek od srotty »

To jsi ale nepsal, že se jezdí krátké trasy a málo. To by mohla být baterka hotová.

volant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 12.10.2014 10:02
Bydliště: Stetten AG-CH

Re: Podivná ikona

Příspěvek od volant »

Jezdí každý den,ale třeba jen 5 km,to si ještě zapne bufíka,aby nebyla zima,budu holt víc nabíjet,konektor mám vyvedený,tak to půjde v pohodě.Když tu ještě byla svoboda,tak se jezdily dálky,teď už není kam. :(
Alhambra III 2,0 TDI style,130KW

Odpovědět

Zpět na „SAIII Sharan 7N + Alhambra“