Touareg III

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg III

Příspěvek od ol@f »

Defik bude ještě 130, z toho co popisuješ (pokud se bojíš spolehlivosti LR/RR což b částečně řešila ta prodloužená záruka) bych asi bral Q7 tam býval kufr větší než u touarega. Nedávno jsem řešil obměnu a všechny skladové Q7 byly total nastreleny a nejakej skladové V6TDI turek myslím byl ale moc jich nebylo ale byly levnější.
2.5T & American Muscle

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III

Příspěvek od Enzo007 »

Defender 130 je autobus. Přeci jen v autě budu jezdit většinou sám, nebo s manželkou a někdy s vnoučatama. 110 se mi moc líbí, ale asi by mě neprošla. JJ, všechny auta jsou dražší. Nedávno jsem se byl ptát na Touarega, který bude někdy v polovině příštího roku v plné výbavě, ale řekli mi že prodejní cena 2,9 mil. Slevy se takřka přestaly dávat, aut je nedostatek. Na nové z výroby se čeká půlrok, rok i déle. No to nejsem blázen. Mohl bych si ho dovolit, ale takový peníze za auto nemíním dát. Jo chci si udělat radost, chci si pořídit něco nového, ale už tak si připadám jako blázen dát za auto 2 mega.

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III

Příspěvek od Enzo007 »

Mám vybraného Touarega rok výroby 2020 motor 286 HP/ 210 kW za slušnou cenu s dobrou výbavou včetně nočního vidění a Head Up displeje, ale mám pocit, že má jen statické led přední světla. Prodejce říká, že to jsou matrixy, ale vypadají trochu jinak než u jiných turků. Ve specifikaci vozu je jen uvedeno led světlomety. Dá se na první pohled poznat, zda jde o světla s matrix technologií, nebo
statické světlomety? Má někdo zkušenost s oběma typy světel? Je rozdíl mezi matrix světlomety a statickými světly velký?

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Touareg III

Příspěvek od ferda25 »

Statické LED nemají funkci automatických dálkových světel.

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III

Příspěvek od Enzo007 »

Tomu rozumím, statické se nenatáčí a automaticky nepřepínají. Zajímá mne jaké jsou v provozu, jakou mají svítivost, jak daleko dosvítí a pod. Jsou matrix světla na první pohled rozeznatelná od základních statických světel i když jsou vypnutá?

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III

Příspěvek od Enzo007 »

Zdravím. Má někdo z majitelů trojkového Touarega zkušenost s aktualizací map? Mám turka r.v. 2020 a mapy již nejsou moc aktuální. Byl jsem se zeptat v VW servisu, kde mi řekli, že si mohu mapy aktualizovat již sám. Prý se přihlásím na jejich stránkách stáhnu mapy na SD kartu a dám zpátky do auta. Na ofiko stránkách VW Česká republika to po mě žádné přihlášení nechtělo, jen typ vozu a typ navigačního systému a nic víc. Moc se mi tomu nechce věřit, že by to mělo být tak jednoduché. Nechci něco podělat.

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Touareg III

Příspěvek od ferda25 »

Je to tak.

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg III

Příspěvek od Radek2311 »

Ano tady je odkaz minulý týden jsem to taky aktualizoval
https://app-connect.volkswagen.com/mapu ... /#download
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

PeterMcA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2022 20:11

Re: Touareg III

Příspěvek od PeterMcA »

Nazdar chlapi,
Má někdo zkušenost s přehráváním videa na innovision cockpit - discovery premium. Předem díky za rady Petr

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg III

Příspěvek od Radek2311 »

A co by jste chtěl vědět? Funguje to bez problému
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

PeterMcA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2022 20:11

Re: Touareg III

Příspěvek od PeterMcA »

Připojil jsem HDD s filmy na USB. Přehrává mi to pouze zvuk bez videa.

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg III

Příspěvek od Radek2311 »

Je třeba změnit formát neumí všechny přehrát, pokud chcete sledovat za jízdy je třeba odblokovat.
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

PeterMcA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2022 20:11

Re: Touareg III

Příspěvek od PeterMcA »

Jaký formát to umí číst? Mam to v avi. Je to pro mě nové. Nemám s tim zkušenosti. Jak provést odblokování? Zatím děkuji za odpovědi

lilmoxing
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.11.2022 16:23

Re: Touareg III

Příspěvek od lilmoxing »

Radek2311 píše:
04.11.2022 16:18
Ano tady je odkaz minulý týden jsem to taky aktualizoval
https://app-connect.volkswagen.com/mapu ... /#download
Ahoj Radek, stiahol som aktualizáciu (niečo cez 29gb), rozbalil a skopíroval na SD kartu. Po vložení karty do slotu a naštartovaní sa nič nedeje, resp. system píše, že na karte sa nič nenachádza. Podľa zahraničného fóra by jedna z príčin mohla byt karta ktorá neni originál VW, alebo pouzitie Mac osx. Niekto tam pisal, Mac osx pri rozbalovani (skúšal som rozbaliť aj v iných programoch) pridá ďalšie temporary priečinky koli ktorým nejde aktualizovať. Stiahol som si z VW stránky ich ofiko aplikáciu discoverCare for Mac ktorá by mohla problém vyriešiť, ale systém v každom mojom macu ju nechce spustiť nakoľko "neni možné overiť vývojára aplikácie" 🤯🤷🏼‍♂️🤣.

Aktualizoval si cez Windows?

Vďaka 😎😉

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III

Příspěvek od Enzo007 »

Ahoj, jsem na tom podobně. Mám Touarega z roku 2020 a mapy už nejsou aktuální. Stáhl jsem mapy z ofiko stránek VW, ale systém auta sice kartu viděl, nic méně se mapy aktualizovat nepodařilo. Toto úterý jsem byl na výměně oleje a servisní kontrole v autorizovaném servisu Auto Palace, ale tam se jim mapy aktualizovat také nepodařilo. Prý si to nějak nerozumí se stávajícím infotainmentem a budou to muset celé přehrát a nainstalovat nově. Jinak mi technik řekl, že karta by měla být zamknutá. Pokud je prý odemknutá tak se prý může stát, že tam systém auta nahraje nějaké věci a tím prý nejsou aktualizované mapové podklady k vidění. Nic méně, v mém případě to stejně nepomohlo, takže tam budu muset zajet a nechat celý systém přeinstalovat.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“