OFF při jízdě

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
negra93
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2021 07:40

OFF při jízdě

Příspěvek od negra93 »

Hezky den klubaci,

mám tady jeden takový problém s B6 2.0 16v BKP. doufám že někdo poradí protože už si nevím rady:D
auto za jízdy a je jedno jestli udeju 2 km nebo 500 metru z jičeho nic po sešlapnutí plynu zacuka a vypne se bez varování jako kdybych vytahl klíček. Auto potom dele startuje jak kdyby nebyl zality filtr. porařilo se mi dojet domu a před barakem opet Off koukl jmse se do palivového filtu a nebyl uplně zality. Když ale otočím kličekm čeradlo slyším jak jede sice 3 vteřiny ale jde. Diagnostika nevykaže žadnou chybu, čerpadlo s nadrže jsem měl venku vyčistil vyzkoušet na prudlo 12 a jede namontoval na z5 a vyzkoušel přes akční členy a vše funguje.

Vsřikami simens Vdo to není protože bych nenastartoval vubec to jsme vyloučil hnedkom ze startu mám tedkom ještě vytazený tandem že ho rozeberu a kouknu se jestl tam není nekde nějaký problém, ale zase kdyby byl špatný tandem tak mám brzdy tvrde a blbou i ony což se neděje.

Setkal se stím někdo popřipadě napadá někhoho něco?? mám vymenit pro jistotu i tak to podavací čerpadlo?

děkuji za jakékoliv napady a rady

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: OFF při jízdě

Příspěvek od vlado 14 »

diagnostika pise nieco

negra93
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.12.2021 07:40

Re: OFF při jízdě

Příspěvek od negra93 »

Mas to nahoře nic je cista

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: OFF při jízdě

Příspěvek od vlado 14 »

sorry asi som blbe cital

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“