Chladič

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Radisss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.03.2022 18:58

Chladič

Příspěvek od Radisss »

Zdravím chci se zeptat mám passata B5.5 variant 1,9tdi 74kw a teče mi kapalina s chladiče ale už jsem tam nalil dohromady tak 15litru vody 😅 která už vytekla ale stále se mi do nadrzky vrací chladicí kapalina růžová tak nevím co stim muže být jelikož ta růžová už musela dávno být pryč ale stále tam je díky za info

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Chladič

Příspěvek od srotty »

Vyměň chladič a nešpekuluj. To, že jsi tam nalil 15 litrů vody nic neznamená. Pořád se to ředí starou nemrzkou. Jedině, že bys vypustil komplet celý systém (chladič,motor,topení), pak by ti už tekla čistá voda.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“