dodatecna montaz stresniho okna ???

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

dodatecna montaz stresniho okna ???

Příspěvek od pasikb5 »

me tak napadlo na kolik by cca prislo dodelat sibr do pasika sedana ? koukal jsem na stranky webasto.cz ale bojim se ze by to bylo hnusny.. chtel bych origo, co myslite slo by to vubec ? nebo by se musela vyriznout strecha a navarit nova ?
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: dodatecna montaz stresniho okna ???

Příspěvek od MaxJH »

Už jsem o tom taky uvažoval a ptal jsem se kluků přímo ve VW servisu. Říznou do střechy, vloží okno a basta, ale sami mi stranou řekli, že se mi pod to nikdy nepodepíšou, že mi tam nezateče. Je to prý loterie i s origošem šíbrem. :|
Ta představa vyfakovat borce nalepenýho s vytuněnou Fabií 1,2 HTP střešním okýnkem mě vždycky lákala, ale tohle mě docela odradilo :cry: Mám rád vodu, ale ne v autě :tooth:

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dodatecna montaz stresniho okna ???

Příspěvek od pasikb5 »

no ja uvazoval o tom koupit na vrakaci komplet sibr i s tapecem.. jenze nevim jestli strecha na sibr neni jina.. napadlo me jestli treba uz to neni predpripraveny a jen udelat diru a namontovat... to by pak bylo uplne jednoduchy... taky otazka na kolik by tahle sranda vysla .. myslim i s praci a asi aby to delal nekdo kdo tomu hovi asi nejaky autoklempir... s tim zatekanim bych nemel strach kdyby to byl origo sibr a udelalo se vsechno poradne tak bych se toho nebal...
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

fb_michal115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.03.2022 16:22

Re: dodatecna montaz stresniho okna ???

Příspěvek od fb_michal115 »

Dělal jsem to,dobře vložený do přiměřené díry a podlepený rám je zárujkou,že nezateče.ale STk by asi čuměla...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dodatecna montaz stresniho okna ???

Příspěvek od xerxes »

mě se něco plete že střecha je jiná,máš sedan nebo combi?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“