Predný nárazník

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
x5go
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2016 18:40

Predný nárazník

Příspěvek od x5go »

Zdravím, dnes som mal dole predný nárazník, a všimol som si keď som ho dával naspeť, že po stranách ako sa má na rohoch ten nárazník nacvaknúť, tak mám tam jeden ten "cvok" zlomený konkrétne ten ktorý ide hore do blatníku, asi aby pritláčal nárazník, skúšal som to hladať aký to je diel,nenašiel som ani ako sa to volá, ale keď som to pozeral pri aute vyzerá to jeden celý diel z jednej strany na druhú, riešil niekto niečo podobné, nejaká alternatíva ako to opraviť?Ďakujem.
Golf 6.

ksidor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 02.04.2011 20:00

Re: Predný nárazník

Příspěvek od ksidor1 »


x5go
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2016 18:40

Re: Predný nárazník

Příspěvek od x5go »

Zdravím, už som vyskúšal všetko, no nemožem prísť na to ako vyriešiť moj problém, možno sa s tým niekto stretol.Vymenil som na prednom nárazníku ten držiak ktorý ide popod blatník a svetlo kde sa zacvakuje nárazník, a dal som nový nárazník, originál aký má byť, a ten roh pri svetle mi nechce poriadne zacvaknúť, stále mi to vyskakuje von, keď to pritlačím aj je počuť také jemné cvaknutie že zaskočí ale hneď nato vyskočí naspeť von, nie o moc ale je to vidieť, už som skúšal X vecí upravil som aj trochu nárazník tam kde zacvakuje, upravil som aj ten držiak, či mi tam niečo nezavadzia a nebráni mi to dotlačiť nadoraz, a však všetko bezúspešne.Budem rád ak niekto poradí, popr. sa s niečím podobným stretol.Ďakujem

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“