Servis - zkušenosti, doporučení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
hrubesdusan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.01.2016 12:50

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od hrubesdusan »

Skycreative píše:
03.05.2021 23:02
Zdravim, mate nekdo zkusenost s aditivem do motoroveho oleje (Nanotech europe)
Ahoj, já je používám nyní v Golf VI, 1,4 TSI, 90 kW a podle palubáku mám o skoro litr menší spotřebu, jízdní styl stejný. Co se týče chování auta, to mi přijde stejné. Aditivum mám v autě asi 6 000 km.

Skycreative
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 22.03.2021 08:43

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Skycreative »

Tak to bych chtěl vidět!
Tiguan 2.0 TDI 4motion 2011
Touran 2.0 TDI 2014
Golf Variant 6 2.0 TDI 2013

Passat B8 2.0 TDI 2017

https://rollercoin.com/?r=lq0yreok

wheeler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 27.12.2012 15:46

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od wheeler »

Ahoj,
nabídnu zde své servisní a pucovací služby:)

Nechci říkat detailing, ale pokud by byl o něj zájem, nebyl by to problém, jen cena pak bude samozřejmě vyšší. Je třeba si právě uvědomit, že čištění interiéru a detailing je velký rozdíl, což v dnešní době moc lidí nechápe, zejména ti kteří o vyluxovaném autě mluví jako o detailingu.
Bavme se tedy o čištění interiéru, tepování atp. Ceny jsou samozřejmě individuální, dle požadavků a znečištění. Rovnou ale říkám, že za trojmístné částky nedělám. Levně a kvalitně neexistuje. :mrgreen:

Co se servisních služeb týká, dělám údržbový servis, běžné servisní úkony jako filtry, oleje, brzdy, diagnostiku s originálním VCDS, atp, případně dle dohody.
Servis mohu zapsat do elektronické servisní knížky, pokud jí auto má.

Předem říkám, že žádné levné značky nepoužívám, vše konzultuji se zákazníkem a sestavím nabídku. Např. filtry davám z 90% Mann, případně Hengst, Bosch.. olej mám oblíbený Motul, Shell a Mobil. Originální díly lze také zajistit.

A nakonec už jen dodatek - řídím se tím, že než odvézt špatnou práci v nejmodernějších prostorech a hightech vybavení, je lepší odvézt kvalitní práci v garáži. :good:
Působím ve středních čechách, u Kladna.:)
Servis+Diagnostika+Kódování+Detailing+Dovoz
u Kladna
Servis se zápisem do elektronické servisky :good:
Odjíždíš na dovolenou a potřebuješ rychle vyměnit brzdy/olej/filtry ? Po domluvě klidně i o půlnoci :smoke:

forgu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 02.12.2019 14:54

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od forgu »

Mechanik, co zvladne opravit chybu B0341 (touareg 2.5 TDI, 2007, 128kw, BPE)?

Uživatelský avatar
Brady7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 29.02.2008 09:34
Bydliště: Černčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Brady7 »

forgu píše:
16.02.2022 18:00
Mechanik, co zvladne opravit chybu B0341 (touareg 2.5 TDI, 2007, 128kw, BPE)?
j není problém. Odkud jsi?
Alhambra TDi 81/112kw, Stadion S22 1,5/11kw ve stavbě, Uno Turbo 1300/1600cm3 - 73/2xxkw ve stavbě, Fiat 126 (bambino = made in italia)
diagnostika, plaťák atd.

Jirka_1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.01.2022 17:41

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Jirka_1 »

Jelikož jsem čerstvý majitel ojeté B8, potřeboval jsem udělat na autě základní servis po koupi (rozvody, filtry, oleje a nezbytné kódování). Nakonec jsem si vybral místního člena wheelera, který jak jsem zjistil, bydlí kousek ode mě. Servis perfektní a za velmi slušnou cenu. Mohu tedy vřele doporučit

pjanu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.03.2019 19:28

Výměna DSG převodovky v okolí Brna

Příspěvek od pjanu »

Přátelé, nemáte někdo tip na dílnu nebo člověka ochotného a schopného vyměnit DSG 6 převodovku v mém starém Passatu B6 za jinou použitou, eventuálně vyměnit komplet mechatroniku (vč. řídící jednotky, nejen mechanickou část) za repasovanou?
Potřeboval bych to auto ještě udržet aspoň tak 2 roky / 50t km v provozu za rozumný peníz.

Kocour1980
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 10.02.2019 09:51

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Kocour1980 »

Ahoj Klubaci,
Prosim o doporuceni dobreho servisu idealne Praha 10, pro meho Tourana 1T BLS. Je tu mraky servisu, ale zadny takovy ktery by byl schopen odstranit zavadu na mem voze. Chybu to nehlasi tak je to v poradku. Neni. Prosim o radu kam zajet pro vyreseni problemu okolo turba, chladice spalin nebo vedeni podtlaku k actuatoru turba. Predem diky za tipy, rad vyjedu i mimo Prahu.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od swenak »

Zkus Moltencars na P10.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Kocour1980
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 10.02.2019 09:51

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Kocour1980 »

Ahoj, diky za radu, mrknu na to kde jsou a domluvim se tam👍

Trig
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.07.2009 09:35
Bydliště: Praha 6 Hradčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Trig »

Ahoj,Klubaci,hledal jsem na fóru ale marně - hledám náhradu za autorizak Praha 6 - Podbabská - někde na Praha 6 nebo slušném dojezdu ideálně na dlouhodobou spolupráci.

Uživatelský avatar
nikotrade
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.06.2022 18:19

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od nikotrade »

Zdravím, přestavěl jsem u VW Touareg 180kW 2013 vzduchový podvozek na pružiny, poradí někdo jak pomocí VAG HEX V2 vypnout funkci v infotaimentu, aby to nevypisovalo chybu?
Naposledy upravil(a) nikotrade dne 06.06.2022 19:02, celkem upraveno 1 x.

Vaclav1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.03.2022 16:56

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Vaclav1 »

Zdravím, vw touran, nefunkční obraz park. kamery. Sháním někoho kdo tomu rozumí, okolí HK. Díky moc.

Uživatelský avatar
Red Devil
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.07.2009 12:27
Bydliště: Praha

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Red Devil »

Trig píše:
01.06.2022 11:59
Ahoj,Klubaci,hledal jsem na fóru ale marně - hledám náhradu za autorizak Praha 6 - Podbabská - někde na Praha 6 nebo slušném dojezdu ideálně na dlouhodobou spolupráci.
Troufam si doporucit autoservis Petrik v Male Chuchli. Obesel jsem uz velkou spoustu servisu,ale s nekym takovym sem se jeste nesetkal.Specializuje se na koncern a opravdu tomu rozumi. Jako bonus nabizi velmi profesionalni jednani a ceny za me hodne v pohode.

fb_george2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.07.2022 15:06

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od fb_george2 »

Zkusim stesti nenasel by se tu nejaky nadsenec ktery by se mi kouknul na Skatera?? Jsem dlouhodobe mimo CR a musim se do cech vydat kvuli technicke . Prijezd cca zacatek rijna . A potreboval bych opravit : cidlo na zpatecce nesviti, vibrace pri stocenem rejdu do leva plus zaber do kopce , vymenit hadicky podtlaku , a tak celkove to zkouonout a rict jak je na tom popr. Co by bylo dobre vymenit do budoucna a hlavne abych udelal technickou ;) . Jsem z Turnova ale okoli neni problem do 100km. Chci nekoho kdo je zodpovedny a ne opravy gafou, a stahovackama .... zadarmo nic nechci a kdyz se dohodnem utopim vim vas jako bonus fe francouzkym vine :) diiiiky za kazdy tip ...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“