3.6 fsi chyba P0196 - teplota oleje

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Canubeatme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.10.2014 09:04

3.6 fsi chyba P0196 - teplota oleje

Příspěvek od Canubeatme »

Zdravím, mám takový problém a už jsem docela bezradnej, snad mi někdo pomůžete :D

mám passat cc 3.6 fsi BWS 2011, diagnostika mi hlásí chybu P0196 (snímač teploty a hladiny oleje G8 - nevěrohodný signál). Čidla jsem zkusil už 3 a pokaždé to stejný, chyba nejde smazat a teplotu to ukazuje -60. Tudíž předpokládám, že bude chyba někde v kabeláži. Nemáte někdo schéma, nebo neví někdo, kudma ta kabeláž vede? Napětí do konektoru jde, to jsem proměřoval.

Na palubovce nic nesvítí, žádná olejnička, jenom ta chyba na diag. Když připojím čidlo, které není ve vaně, tak se stejně nerozsvítí olejnička, což mi přijde docela divný.

Moc díky za rady a postřehy

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.6 fsi chyba P0196 - teplota oleje

Příspěvek od Mraca »

Hele ja mam dobry zkusenosti jen s oem dilama z vw obzvlast co se tyka senzoru. Tady druhovyroba proste nefunguje + se celkem divim, ze ji vag nedovoli chybu smazat,protoze i kdyz bude chyba v kabels vazku, tak ti chybu vagina, do dalsiho startu, smaze.
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“