Nejdou otevřít dveře řidiče pomocí DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Qjetoslaw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.09.2022 22:09

Nejdou otevřít dveře řidiče pomocí DO

Příspěvek od Qjetoslaw »

Ahoj
VW Golf 5 Variant 2009, 2.0 TDi (103 kW).
Poslední dobou se mi stává, že neotevřu dveře řidiče pomocí DO. Ne pokaždé. Když použiji klíč, tak otevřít jdou. Nicméně se to začalo objevovat od doby, kdy jsem u spolujezdce vyměňoval zrcátko. Takže jsem odpojil konektor od zrcátka a táhlo od vnitřní kliky. Ale to by asi nemuselo mít spojitost. Četl jsem předchozí debaty na toto téma. Pojistka to nebude, to by to nefungovalo úplně. Je na vině kabelový svazek se špatným PINem v konektoru u motorku otevírání dveří ? Nebo špatný kontakt ve svazku kabelů v husím krku mezi sloupkem a dveřmi ? Máte link, kde je poprípadě sehnat ?
Díky

Uživatelský avatar
Maher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 05.06.2012 10:01
Bydliště: Sereď, SK

Re: Nejdou otevřít dveře řidiče pomocí DO

Příspěvek od Maher »

Vyzerá to že ti odchádza mechanizmus otvárania dverí. je to bežná vec pri koncerne bohužial zandebali kvalitu a bud popraskal spoj na pcb pre mechanizmus alebo motorcek začal starjkovat. na výber máš dve riešenia. Rozobrať dvere a
a buď po demontáži skúsiť zrepasovať samotný zámok. čo znamená prepájkovať spoje, poprípade vymeniť mikropínače
alebo vymeniť zámok za nový. jazdený neodporúčam lebo nevieš kedy to spravý tiež. a z vlastnej skúsenosti odporúčam zainvestovať do originalu ja som vzal nejaký vraj nemecký aftermarket a vydržal len asi 2 roky a po rozobratí mal použité úplne lacne šmejdácke časti
Black Golf V 1.4 16V 55kW, Black Golf VII Variant 1.6 TDI

Qjetoslaw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.09.2022 22:09

Re: Nejdou otevřít dveře řidiče pomocí DO

Příspěvek od Qjetoslaw »

Zavřít jdou dálkovým ovládáním normálně. Dnes jsem dveře zavřel, zamknul DO, chtěl jsem otevřít DO, otevřely se všechny dveře, krom řidičových. Otevřel jsem je klíčem a pak znovu zmáčkl tlačítko otevření na DO. Pak jsem dveře řidiče zavřel a zamkl pomocí DO. Pak auto znovu odemkl pomocí DO a otevřely se všechny dveře, vč. řidičových. Po několika pokusech odemknutí a zamknutí auta pomocí DO to vypadá, že vše je OK. nechápu...

misumi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 22.11.2008 10:53
Bydliště: spáňov62

Re: Nejdou otevřít dveře řidiče pomocí DO

Příspěvek od misumi »

Viděl bych to na safe motor v zámku, který neodsejfuje. Bud je vadný, nebo nemá napájení. Vyndaný zámek opravím a na testeru zkontroluju-díly mám. Vždy je lepší opravit originál než dávat vika a pod. Pro info 777227503

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“