3.2 vr6 nejede ve vysokých otáčkách

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Pilot22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.10.2022 19:56

3.2 vr6 nejede ve vysokých otáčkách

Příspěvek od Pilot22 »

Zdravím mám sice porsche cayenne 2005 ale motor 3,2 vr6 184kw najeto 250k km tak snad to tu vadit nebude😀 třeba už to měl někdo stejný problém nebo bude mýt jiný pohled (doufám 😀) teď k problému celkově je to auto líné nějaký kopec a vytáhnout z toho 90 je někdy problém ale hlavně mezi 4500 až k omezovači ten motor vůbec netáhne prostě nejde dobře do otáček na volnoběh občas celý klepe zas někdy ne. Diagnostika nic nehlásí cívky a svíčky všechny komplet nové, snímač polohy kliky taky nový komprese na všech válcích v pořádku vstřiky testóvány a 3 vyměněné za nové únik podtlaku nikde není už taky. Lambda sondy vyměné dvě druhé dvě jsou v pořádku. Dívalo se na to více servisů a nikdo na nic nepřišel🙃. Proto mě napadalo napsat sem třeba někdo na něco přijde.

urbii94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.11.2023 15:08

Re: 3.2 vr6 nejede ve vysokých otáčkách

Příspěvek od urbii94 »

Ahoj, zjistili jste v čem byl problém? Děkuji :-)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“