Zkratování elektrických dílů golf 4 1.6 16v 77kw rv. 2000

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Marekubicekkk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 08.04.2021 10:42

Zkratování elektrických dílů golf 4 1.6 16v 77kw rv. 2000

Příspěvek od Marekubicekkk »

Čaute jedná se o Golfa 4 1.6 16v 77kw rv 2000 v autě je ještě LPG dva roky stará zástavba již delší dobu se mi zkratujou v autě elektrické dily ale pojistky se nepálí co si pamatuju začlo to v létě kdy alternátor dával víc než měl černý kabel do plus byl horký tak že jsem se o něj popálil ale nic neroztavil dal se do auta druhý altik vyměnil kabel očistili se svorky ale když zaprši tak se zkratujou různé díly čidla žárovky předtím jsem měnil ten altik protože se z ničeho nic vybila baterie i když altik byl po repasu tak jsem tam dal jiný a tamten odvezl na reklamaci tam mi řekli že altik je v pořádku a dává co má takže jsem hledal zkrat a našel jsem špatne ukostření pod baterii kabel jsem vzal originální akorát byl malinko kratší takže jsem dal kostru pod baterii a na startér to mi poradil známý je tam materiál na to vhodný to bylo někdy v létě v posledních týdnech co začalo sněžit a pršet to bylo čidlo brzdových světel pak čidlo teploty chladící kapaliny to blbne do teď tam to musí odněkud probíjet chvíli funguje a pak odejde úplně lak přepínač světel včera kdyz jsem ho rozebral tak krajní ta pacicka byla uvnitr opálena dal jsem druhý vypínač vydržel pár hodin a zase se spálil ale předtím nešli ani přední ani zadní světla ani osvětlení palubky teď to odrovnalo jen H7 žárovky a ani po výměně žárovek nefungují pojistky jsou v pořádku ale stylem že dřív měli tu hlavičku černou teď je ta ta barva ze špičky bílá vypálena😁 když vytahnu klíc že spínací skříňky tak by se nemělo nic rozsvítit když otočím přepínačem když tam není klíč je to tak? Mě se rozsvítí osvětlení palubky jak je tachometr atd díky za jakoukoliv radu jakoukoliv radu uvítám děkuju nejblíž je asi řidiči jednotka ale tu jsem utěsnoval před pár měsíci zatékala mi tam voda do kabiny takže fakt nevím jak to hledat občas mi svítí malinko min osvětlení v interiéru mi přijde a když vypnu a zapnu světla trošku mi zavibruje volant ale když měřím baterii s oběma svorkama na baterce vypnuté svetla auto nastartované zahřáté ukazuje to 14,06 a když je vypnu ukazuje to furt stejně žádná změna co to znamená že je špatně alternátor zase ? Ten altik předtím se dával použity ten po repasu mám ve skříni zpátky jsem ho nedával když tenhle fungoval

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkratování elektrických dílů golf 4 1.6 16v 77kw rv. 2000

Příspěvek od xerxes »

Špatné ukostřeni

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“