nezávislé topení T4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
multiblack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.07.2008 21:07
Bydliště: Košetice,Pelhřimovsko

nezávislé topení T4

Příspěvek od multiblack »

tak jsem ho konečně pořídil fešáka černýho je ve skvělém stavu ale radu potřebuji od zkušených T4-kařů má to nez.topení na palubce je to originál ale neumím s tím zacházet poradíte?? Nejlíp celý návod v češtině v němčině ho mám ale nešprechtím ani trochu
pak bych se optal na spotřebu jakou kdo máte??2.5 Tdi 75KW Díkec

Uživatelský avatar
multiblack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.07.2008 21:07
Bydliště: Košetice,Pelhřimovsko

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od multiblack »

tak Vwéčkaři zrovna moc sdílní nejste jo a nejde mi otevřít-zvednout stoleček nechci to brát násilím jaký je postup??

Uživatelský avatar
Poty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.02.2008 21:27
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od Poty »

Tak ten návod sem nenašel ale ten stolek se otvírá jednoduše,stačí na něj dole zatlačit a on se odjistí,pak už ho jenom zvedneš.Při dávání dolů zmačkneš takovej čudlik na té tyčce co drží ten stolek,je to uprostřed tyčky,dáš stolek dolu a zase na něj zatlačíš a on se zajistí.

martin t4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.08.2008 14:12
Bydliště: Praha-východ

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od martin t4 »

multiblack píše:tak jsem ho konečně pořídil fešáka černýho je ve skvělém stavu ale radu potřebuji od zkušených T4-kařů má to nez.topení na palubce je to originál ale neumím s tím zacházet poradíte?? Nejlíp celý návod v češtině v němčině ho mám ale nešprechtím ani trochu
pak bych se optal na spotřebu jakou kdo máte??2.5 Tdi 75KW Díkec
Cau,
Já mám taky 2,5 TDI 75kw,a průměrnou spotřebu mám tak kolem 7,5l.
Co máš za rok,a už ti maká nez.topení?Já ho nemůžu nejak rozchodit.Na displ. mi to ukáže že seplo,ale netopí.Někdo mi říkal,že funguje až tak od 7stupnů???Mě se to nezdá???

Uživatelský avatar
multiblack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.07.2008 21:07
Bydliště: Košetice,Pelhřimovsko

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od multiblack »

ahoj ta spotřeba sedí mě to jezdí za 7.1 zatím jezdím s lehčí nohou a za 14 dnů jedu Chorvatsko tak jsem zvědav jaká spotřeba bude a to po dálnici jedu minimálně.
jinak to topení mi maká i ted asi budeš mít nějakou zradu doufám že ne nic velkýho ,ale víc ti boužel neporadím bo jsem v tomto voze nováček a nevím spoustu věcí a mohu napsat že to na forech co se týče těchto vozů je zamrzlý. zatím se měj a až vyřešíš problém písni mi co bylo příčinou zdravím

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od adampolo »

Ahoj
Když jsem byl v Chorvatsku tak jsem to spočítal na 6,2l na 15 kolech,ale to bylo asi tím že netankuji na pumpě a v kanystrech mi vozí víc než platím.jel jsem hlavně po dálnici pořad 130 se zapnutou klimou a pašoval jsem sebou 40l nafty.Nazpět jsem byl za 9 hodin doma 900km,takže žádné loudání,kromě Slovinska to jsem skoro celé projel 50.Po cestě přes Slovinsko jsem potkal 2x policii s radarem ve 2hod ráno,tak dej bacha.
jinak jezdím okolo 8l,jinak na léto přezouvám na 17 a ty se taky projevují na spotřebě.
Nez. topení jsem opravoval v zimě a zatím funguje perfektně,napojil jsem si ho na vypínač.V zimě to docela trvá než se zahřeje motor.
Teď jsem si koupil nezávislé horkovzdušné s hodinami origo do T4 ,tak jsem zvědavý jak to bude fungoval,jestli vůbec bude fungovat. :D

martin t4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.08.2008 14:12
Bydliště: Praha-východ

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od martin t4 »

Tak to Já byl ted v Itálii a taky mi to vzalo po dálnici kolem 6l.
Jinak kdyby mi chtěl někdo poradit jak na to topení tak budu rád :D
Mám tam origo ebersprecher i s hodinama,ale nefuní když ho zapnu na hodinách. :evil:

Multivan 2,5 tdi 75kw

Honza J
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.08.2008 20:47
Bydliště: Brno

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od Honza J »

ahoj jsem tu nový mám trasportéra 2,5 tdi 75kw jezdím celkem dost naložený půměrem 300-700kg.
spotřeba se mi motá tak kolem 7,2-7,5 po mestě i mimo. Koupil jsem uplně nového a spotřeba se za ty roky nezněnila .S nezávislím topením je to tak,že nejčastěji odchází žhavící svíčka mám eberspacher i s hodinama od začátku auta. Svíčka vydrží tak asi tři roky a pak znova nová. obávám se že budete muset dát origoš,já nikde nesehnal náhradu. Akorád si dávejte v zimě pozor na baterku jak klesne pod 50% tak nenastartujete,ale nezávislé topení pojede vesele dál. :)

zdenekk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.07.2008 14:23

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od zdenekk »

Ahoj busáci.Návod na origo nez.topení v T4 mám,nechal jsem si to přeložit.Pokud budete někdo chtít, pošlu.T 4 2,5 TDI Multivan

hell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2009 22:36

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od hell »

ja bych potreboval ten navod na to nezavisle prosim... helmutos@seznam.cz dikec!!

tbouchin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.03.2010 13:20

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od tbouchin »

Ahoj.. Zrovna pořizuji T4 a návod by se mi také hodil..jestli je to ještě aktuální?

eM_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.04.2016 17:35

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od eM_ »

Ahoj, mám v T4 neávislé topení,ale už od té doby co sem ho pořídil,tak nefunguje. Nastavím to, sepne a začne foukat vzduch,ale pořád je studenej. Nevíte co s tím?

Dafit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.11.2022 12:40

Re: nezávislé topení T4

Příspěvek od Dafit »

Ahoj, tak jsem si udělal taky radost a pořídil jsem si VW T4 2,5l 75kW 1999
Docela si v něm chrochtám. =) Jen bych byl rád taky za ten návod na originální nezávislý topení pokud by byl někdo tak laskav.
Prosím o zaslání na david.vetrovsky@dek-cz.com
Moc děkuji

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“