Passat B5 1.9 TDi 66kw

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Mcmarten
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.03.2023 14:53

Passat B5 1.9 TDi 66kw

Příspěvek od Mcmarten »

Rad si necham poradit. Mam auto Passat B5 1.9tdi 66kw a dnes rano mi zacal vybrovat cely motor z výfuku jde bili kour a auto moc netahne. Výkon se trochu zlepsi kdyz prekrocím 2000ot/min ale ze by to byl nejaky zazrak se neda rict. nekdo rikal ze by to mohl být vstrik a nebo taky ventil. dokonce jsem se docetl ze by to mohlo být turbo. To bych ale nerekl protoze na novejsim B6 jsem mel v haji turbo ( nzadrene ) a motor neskakal.

nejaka rada? predem rikam ze to je stara verze tak moc diagnostiky z toho nedostanu.

Uživatelský avatar
Honza.B5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 19.09.2019 15:51
Bydliště: Východní Čechy

Re: Passat B5 1.9 TDi 66kw

Příspěvek od Honza.B5 »

Nejsem znalý všeho, ale bílí kouř je voda.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Passat B5 1.9 TDi 66kw

Příspěvek od majkl1 »

Tak kouř a pára jsou dvě různé věci, že jo, to zaprvé. Pára rychle mizí, kouř nikoli. A zadruhé to "bílí" to je slušný masakr :budo:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Honza.B5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 19.09.2019 15:51
Bydliště: Východní Čechy

Re: Passat B5 1.9 TDi 66kw

Příspěvek od Honza.B5 »

Koukám další šašek co neřeší podstatu dotazu žadatele a řeší i/y. Nedošlo ti náhodou,že když odešles něco z fonu,že se opravuje samo,když je to v T9, že moudrá hlavo.

To se není co divit,že je tady na fóru mraky nezodpovězených příspěvků v různých vláknech,když si kdejaký Venca hraje na moudrého.
Radši odpověz na dotaz žadatele a to obvzlast,když má napsánou barvu kouře a ,že motor netáhne a další info co k tomu psal.

jokes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 08.01.2014 08:39
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Passat B5 1.9 TDi 66kw

Příspěvek od jokes »

Bílý kouř a vibrace,co nespalena nafta a vstřikování. Ta nafta bude i cítit.
Pašík Kombik AVF chip 110kW 2003
Sportsvan 1,4/92kw ME 2016
Toyota Yaris 1,33/74kw 2009
Autosklo Jokeš
prodej a montáž autoskel
Vysoké Mýto
tel. 604310143

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ OZÓNEM

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“