Cukání, vynechávání motoru passat b7 2.0tdi CFFB

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
L.Sumerauer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.06.2023 13:32

Cukání, vynechávání motoru passat b7 2.0tdi CFFB

Příspěvek od L.Sumerauer »

Zdravím Vás, rád bych si přišel pro radu 😔, jsme už bezmocní.
Passata jsem koupil před rokem, už při koupi lehce zacukal nad 1500ot. při ne úplně šlápnutém plynu ani lechtání něco mezi. Podle počítače a korekcí byly horší vstřikovače. Teď tam skočila chyba EGR. Tak sem vše vyměnil 4x vstřikovače, EGR a nechal jsme propláchnout DPF. Vše bylo nakódováno smazáno přes Bosch-KTS.
Všechny aktuální hodnoty co se týká tlaků, jak plnění tak nafty jsou v pořádku, korekce samozřejmě také.
Teď nastává ta bezmoc 😁, auto ve finále zadrhává a cuká ještě citelněji než předtím, je to někde ve střední poloze plynu jakmile se ubere nebo přidá, projev zmizí, můžu to nechat dusit kolem 1000ot. a necukne. Řídící jednotky jsou bez závad, auto při lechtání jede normálně když se mu dá tak krásně plynule táhne a jede.
Nevím kam už se zaměřit.
Pokud by měl někdo nápad, nebo zkušenost budu rád 👍děkuji

peto0001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.02.2011 21:18

Re: Cukání, vynechávání motoru passat b7 2.0tdi CFFB

Příspěvek od peto0001 »

To iste som mal nepomohla ani vymena EGR nejaká softvérová chyba pomohlo až odstavenie softvérové EGR ventilu a všetko ide Ok

wambi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.07.2015 12:02

Re: Cukání, vynechávání motoru passat b7 2.0tdi CFFB

Příspěvek od wambi »

Taky stejný problém po výměně EGR stále cukalo, tak starej EGR vyčistil od karbonu a vše maká jak má.

Odesláno z mého VIE-L09 pomocí Tapatalk


Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“