Zabezpečenie VAM R1 Passat B7

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
CheliosSk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.10.2023 07:04

Zabezpečenie VAM R1 Passat B7

Příspěvek od CheliosSk »

Ahoj,

Som nový majiteľ tak nejak zdedeného Passatu B7 2011, bývalý majiteľ do auta nechal nainštalovať zabezpečenie VAM R1 a chcel by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s týmto zabezpečením alebo jeho chybami. Ja som VAMko v aute nikdy nemal a neviem teda ako sa chová.

Testoval som čo všetko bez zasunutej kazety môžem vlastne v aute robiť, a okrem odomknutia a pustenia rádia nefungovalo vlastne nič, neotvoril som ani kufor. Po zasunutí kazety a zamknutí auta sa mi ale nedarí spustiť alarm ( Skúšali sme s autom hýbať, ťahať za kľučky a kufor ). Neviem či sme len netestovali dosť na spustenie, alebo je alarm po vložení kazety skutočne vypnutý, aj keď sa auto zamkne.

Bez vloženej kazety som včera v aute strávil asi pol hodinu zmačkaním a otváraním rôznych vecí, čo autu vôbec nevadilo. Ráno ale asi po 15 sekundách bez kazety začalo auto trúbiť a blikať, nereagovalo na kľúče a alarm vyplo až po zasunutí kazety, aj keď som neurobil nič čo by som nerobil deň pred tým.

Môže ísť o chyby VAMka alebo len robím niečo zle ? Kľúče som mal vždy pri sebe.

Ďakujem.
VW Passat B7 2011 2.0 TDi

Buffalo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 13.12.2009 11:14
Bydliště: Chomutov

Re: Zabezpečenie VAM R1 Passat B7

Příspěvek od Buffalo007 »

Ahoj. Nejjednodušší asi bude kontaktovat, zavolat do VAM a informovat se u nich jak se to má chovat. Základní otázka asi bude, zda alarm je originál, dodělávaný a nebo součástí VAM. Vzhledem k tomu jak se to chová, tak asi spíše ta poslední možnost, kdy kazeta slouží k odblokování alarmu. Pokud víme, tak VAM se chlubí, že každá instalace je unikátní. Těžko potom hledat radu jinde. Ten systém může v každém autě blokovat i jiné části.

Systém je to zajímavý, ale to, že bez kazety nejde ani otevřít kufr nebude moc komfortní. Osobně by mě ten systém na autě pro denní použití akorát tak vytáčel.
Passat B7, 2.0 TDI, 125kW DSG, 2012

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečenie VAM R1 Passat B7

Příspěvek od Nwkt »

Nech to demontovat, ta kazeta je stejnak k ničemu. Je to akorát drátová propojka

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“