VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mirpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 09.12.2017 19:33
Bydliště: Brno

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od mirpie »

kromě času to zatím moc peněz nestálo, jediný placený díl měněný zbytečně byla ta hardy spojka. Ostatní zbytečné nebylo. Samozřejmě zkouknout to roztočené na zvedáku by nebylo špatně.
Passat B6 3.2 FSI

vwjirka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 23.08.2017 08:11

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od vwjirka »

Tak jak mirpie? Vyřešeno ? :baseball:
PASSAT combi (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion 103kW bkp

Uživatelský avatar
Telda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 08.02.2011 10:23
Bydliště: Praha

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od Telda »

14 dni zpátky jsem taky řešil stejné vibrace auta od cca 120 km/h...cely auto bylo prohlidnute, až nakonec to byly pneumatiky Continental Premium Contact 6...reklamace proběhla kladně u všech 4 kol...vyvážení bylo dobre ale skakaly “nahoru a dolu”...teď mám Goodyear Asymetric 5 a úplná parada...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od KJirka »

Nevim no, ale v podobným případě bych teda těma kolama začal. Už proto, že to je to nejjednodušší, co se dá zkontrolovat. Ale proč jít cestou nejmenšího odporu, když to jde tak krásně zkomplikovat, ne
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mirpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 09.12.2017 19:33
Bydliště: Brno

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od mirpie »

VWJirka: nevyřešeno
Passat B6 3.2 FSI

JanVostren@seznam.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 20.04.2014 00:08

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od JanVostren@seznam.cz »

Měl jsem taky vibrace na passat 3.2 fsi vyřešil jsem to výměnou zadní a přední hardy spojky přední (1J0521127A) je stejná jako u většiny (menší) a zadní (1K0521127) se nedělá v náhradě jen pod číslem originálu. Vyřešil jsem to že jsem tam dal zadní hardy spojku čísla (1K0521307A) je vetsi s vnějším prstencem. Dále mě překvapil kloub kardanu který je křížový a né ložiskový kloub jako jsem všude videl na inzerátech.
Přílohy
Původní sundaná zadní hardy spojka důvod vibrací je velikostí stejná s přední jen silnější plech
Původní sundaná zadní hardy spojka důvod vibrací je velikostí stejná s přední jen silnější plech
Zadní nová hardy spojka, jiná než originál (tahle se používá u většiny koncernových vozů)
Zadní nová hardy spojka, jiná než originál (tahle se používá u většiny koncernových vozů)
Zadní nová hardy spojka, jiná než originál (tahle se používá u většiny koncernových vozů)
Zadní nová hardy spojka, jiná než originál (tahle se používá u většiny koncernových vozů)
Přední hardy spojka
Přední hardy spojka
Při sundavání kardanu rovnou převaření pletenců
Při sundavání kardanu rovnou převaření pletenců
Kardan, levá zadní hardy, pravá přední hardy
Kardan, levá zadní hardy, pravá přední hardy
Hřidel spojovaci a její díly passat 3.2 fsi
Hřidel spojovaci a její díly passat 3.2 fsi

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“