Vyměněný alternátor nedobíjí ale kontrolka nabíjení nesvítí

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Kubista33a
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.12.2023 19:16

Vyměněný alternátor nedobíjí ale kontrolka nabíjení nesvítí

Příspěvek od Kubista33a »

Zdravím.
Nedávno mi začala problikávat kontrolka nabíjení a maxidot mě s tím posílal do dílny :D Při změření voltmetrem sem zjistil, že mi tak do 2.2k otáčet nabíjí a pak přestane. Tak sem zajel na vrakáč koupit už nějakej použitej abych ušetřil. Auto používám jako náklaďák na vození bordelu na sběrňák.

Po výměně sem zjistil, že ten altík z vrakáče nenabíjí už vůbec ale palubovka mi nehlásí, že je problém s nabíjením.

Je možný, že by mohla být chyba jinde než v alternátoru ? Nemáte někdo nějakej tip po čem jít ? Konektor mám zapojenej, a ten kabel co vede do altíku taky. Baterka je tam asi půl roku a je uplně nová

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“